اخبار ارز دیجیتال

برنامه وویجر برداشت مشتری را از 20 ژوئن از سر می گیرد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مشتریان می توانند بلافاصله برنامه Voyager را بارگیری کنند و ببینند چقدر می توانند برداشت کنند.

نزدیک به یک سال پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی فصل 11، شرکت کارگزاری ارز دیجیتال Voyager Digital در حال آماده شدن برای بازگشایی برنامه خود و اجازه به مشتریان برای برداشت وجوه خود است.

مدیر طرح ورشکستگی وویجر، پل هیج، در یک پرونده قضایی در 14 ژوئن گفت که برنامه وویجر برای نشان دادن مبلغ موجود برای برداشت در حدود 15 ژوئن، با دوره انصراف شش ماهه، به روز خواهد شد. 20 و 5 جولای.

طرح ورشکستگی ابتدا در 17 می توسط دادگاه تایید شد و مشتریان 35.72 درصد از صورت حساب را در ابتدا به صورت نقدی پس از 30 روز یا برداشت ارزهای دیجیتال از طریق برنامه Voyager دریافت خواهند کرد.

هیج همچنین در این پرونده اشاره کرد که صندوق تامینی ورشکسته ارزهای دیجیتال Three Arrows Capital هنوز 650 میلیون دلار به وویجر بدهکار است که اولین در نوع خود است. برداشت‌ها به مشتریان این امکان را می‌دهد تا بیش از 35 درصد از وجوه خود را برداشت کنند، اما تمرکز اصلی به بازیابی دارایی‌های اضافی معطوف خواهد شد. ،” او گفت. پس از تکمیل اولین توزیع، می توان آن را بین طلبکاران توزیع کرد.

علاوه بر این، ممکن است 445 میلیون دلار اضافی از وجوه مشتری در اختیار طلبکاران قرار گیرد تا حل و فصل نهایی ادعای اولویت Alameda Research به وویجر، که انتظار می‌رود حداقل تا اواسط سپتامبر 2023 برطرف شود.

پس از اعلام ورشکستگی در 5 ژوئیه، وویجر دو پیشنهاد ورشکستگی ارائه کرده بود که هر دو رد شدند.

مربوط: SEC و Binance.US برای جلوگیری از مسدود شدن دارایی‌ها، معامله می‌کنند

اولین معامله با بازوی ایالات متحده FTX، FTX.US بود، اما قرارداد 1.4 میلیارد دلاری با اعلام ورشکستگی FTX از بین رفت.

متعاقباً، یک قرارداد 1 میلیارد دلاری با Binance.US نیز پس از خروج در 25 آوریل با استناد به “محیط نظارتی خصمانه و نامطمئن در ایالات متحده” شکست خورد.

سازندگان NFT: “اوه خدای من، من آن را دیده ام!” – Coldie’s Snoop Dogg، Vitalik، McAfee NFTنویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا