اخبار ارز دیجیتال

Volatility Shares راه اندازی معاملات آتی ETH-ETF را لغو کرد، “در حال حاضر فرصت نمی بیند”

جاستین یانگ، یکی از بنیانگذاران و رئیس شرکت، در ایمیلی به کوین تلگراف گفت که برنامه‌هایی برای راه‌اندازی بعدی «بلاتکلم» هستند.

Volatility Shares، یک شرکت مالی که انواع محصولات صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) را ارائه می دهد، به دلیل تغییرات بازار، برنامه های خود را برای راه اندازی ETF آتی اتریوم در تاریخ 2 اکتبر لغو کرده است.

جاستین یانگ، یکی از بنیانگذاران و رئیس شرکت، در ایمیلی با کوین تلگراف، لغو را تایید کرد.

همانطور که شما گفتید، ما امروز راه اندازی نشدیم. من در حال حاضر فرصتی ندیدم.

با این حال، یانگ در یک ایمیل بعدی، وقتی از او پرسیده شد که آیا این شرکت برنامه‌هایی برای راه‌اندازی ETF آتی ETH در تاریخ بعدی دارد، یانگ پاسخ داد: «البته» و افزود: «برنامه‌ها به طور کامل تنظیم نشده‌اند».

Ethereum Futures ETF یک صندوق قابل معامله در بورس است که قیمت قراردادهای آتی اتریوم (قراردادهایی برای معامله ETH در زمان و قیمت مشخص در آینده) را ردیابی می کند. اساساً، سرمایه‌گذاران می‌توانند بدون داشتن واقعی اتریوم در تراکنش‌های ETH شرکت کنند.

مربوط: SEC به تأخیر تصمیم گیری در مورد ETF ارزهای دیجیتال ادامه می دهد: رمزگشایی قانون

Volatility Shares قبلاً به عنوان اولین شرکتی بود که ETF آتی ETH را ارائه کرد. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، 12 اکتبر در ابتدا زمانی بود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اولین ETF آتی ETH را تصویب می کرد، اما به دلیل تعطیلی قریب الوقوع دولت ایالات متحده در 1 اکتبر، نگرانی ها باعث اقدام SEC شدند؛ جدول زمانی برای تصویب این است. بالا

از 2 اکتبر، چندین شرکت تجارت ETF آتی ETH را آغاز کرده اند، از جمله Valkyrie، VanEck، ProShares و Bitwise.

همانطور که ترنر رایت از کوین تلگراف اخیراً نوشته است، “قانون گذاری در مورد ارزش دارایی های دیجیتال در طول تعطیلی به حالت تعلیق درآمده است و تنظیم کننده های مالی، از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا، با کمبود کارکنان کار می کنند.”

پس از چرخش‌ها و چرخش‌های فراوان، دولت ایالات متحده توانست با تصویب یک اقدام توقف برای تأمین بودجه خدمات تا 17 نوامبر، از تعطیلی آن جلوگیری کند. بر اساس گزارش های متعدد، سنا این لایحه را 88 به 9 تصویب کرد. جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا بلافاصله این لایحه را امضا کرد و به قانون تبدیل شد.


نویسنده: Tristan Greene
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا