اخبار ارز دیجیتال

Vitalik 700000 دلار شیت‌کوین‌هایی را که هرگز ادعا نکرده بود، دور می‌ریزد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دارایی های ویتالیک بوترین بخش بزرگی از عرضه در گردش برخی از توکن ها را به خود اختصاص داده است، بنابراین فروش باعث کاهش قابل توجه قیمت شد.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، شیت‌کوین‌ها را می‌فروشد و توکن‌هایی به ارزش ۷۰۰۰۰۰ دلار را مبادله می‌کند که قبلاً برای اتر (ETH) به او داده شده بود.

طبق گزارش Etherscan، در ۷ مارس، کیف پول بوترین ۵۰۰ تریلیون شیکوکو (SHIK) را به ۳۸۰.۳ ETH (595,448 دلار)، نزدیک به ۱۰ میلیارد Cult DAO (CULT) به ۵۸.۱ ETH (91,021 دلار) و ۵۰ میلیارد Di Mops (MOPS) تخلیه کرد. ۱.۲۵ اتریوم (۱۹۵۰ دلار).

تصویری از یک تراکنش توکن از کیف پول Vitalik.منبع: Etherscan

این فروش به دلیل نقدینگی کم توکن، تأثیر قابل توجهی بر قیمت داشت. طبق داده‌های CoinMarketCap، بیشترین کاهش قیمت از توکن مربوط به SHIK بود که پس از فروش بوترین، افت ۸۶ درصدی را ثبت کرد.

مجموع تیراژ SHIK 1000 تریلیون است و ۵۰۰ تریلیون که قبلاً در اختیار بوترین بود ۵۰٪ از عرضه فعلی را نشان می دهد.

در می ۲۰۲۱، یکی از بنیانگذاران اتریوم توکن‌های مشابه فروش خارج از جاده‌ای مانند Shiba Inu (SHIB) و Dogeron Mars (ELON) را راه‌اندازی کرد که منجر به کاهش قیمت به ترتیب ۴۰ و ۹۰ درصد شد.

مربوط: اقدام قیمت اتریوم و داده های مشتقات تأیید می کند که خرس ها در حال حاضر تحت کنترل هستند

در جامعه ارزهای دیجیتال اشتراک گذاری برخی از تصمیم بوترین برای فروش با توجه به تأثیر عظیمی که روی توکن می‌گذارد ناامید شدند، در حالی که برخی دیگر به دلیل پیامدهای مالیاتی دریافت ایردراپ‌ها که در اکثر کشورها مشمول مالیات بر درآمد هستند، انگیزه داشتند.

بوترین در سال ۲۰۱۸ به داشتن کیف پول اعتراف کرد. توییت او متهم به احتکار ۷۵ درصد از عرضه اتر به همراه جو روبین، یکی از بنیانگذاران اتریوم در طول فروش پیش از ماینینگ توکن بود.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا