اخبار ارز دیجیتال

Vitalik Buterin سه فرصت “بزرگ” را برای ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳ نشان می دهد

به گفته ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، هنوز جای زیادی برای نوآوری وجود دارد.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، سه فرصت «بزرگ» را می‌بیند که هنوز در کریپتو محقق نشده است، از جمله پذیرش کیف پول ارز دیجیتال، استیبل کوین‌های ضد تورم و ورود به وب‌سایت مبتنی بر اتریوم.

بوترین در مصاحبه ای با دیوید هافمن، یکی از مالکان بانک لس، چشم انداز خود را برای صنعت ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳ به اشتراک گذاشت و خاطرنشان کرد که “موج پذیرش” برنامه های غیرمتمرکز در حال حاضر به پایان رسیده است و توسعه دهندگان با “فرصت های” آینده روبرو هستند. هافمن گفت. برنامه های غیرمتمرکز جدید بسازید.

در عوض، بوترین «سن اندام» را که هافمن از دست داد، تمسخر کرد و ابتدا یک زیرساخت کیف پول رمزنگاری ایجاد کرد تا استفاده روزمره و میلیاردها کاربر را برای افراد عادی آسان‌تر کند. نیاز به توسعه بیشتر را پیشنهاد کرد.

بنیانگذار اتریوم گفت: «اگر بتوانیم کیف پولی بسازیم که توسط یک میلیارد نفر استفاده شود، این یک فرصت بزرگ است.

دوم، بوترین گفت که ایجاد یک استیبل کوین مقاوم در برابر تورم و قابل دسترس جهانی است که می تواند در برابر انواع شرایط مقاومت کند، چه در زنجیره و چه در اقتصاد کلان، صنعت را متحول خواهد کرد.

اگر بتوانیم یک استیبل کوین بسازیم که در واقع می‌تواند تا سقف تورم بالای دلار دوام بیاورد، […] اگر بتوانیم چیزی بسازیم که برای هرکسی که از چنین موقعیتی می گذرد مانند یک راه نجات باشد، این نیز یک فرصت بزرگ است. ”

بوترین هیچ پیشنهاد فنی در مورد چگونگی انجام این کار ارائه نکرد.

در نهایت، بوترین گفت که پیشرفت‌های فناوری که به اتریوم کمک می‌کند امتیازات ورود به سیستم را از فیس‌بوک، گوگل، توییتر و سایر انحصارات متمرکز سلب کند، در نهایت به اتریوم کمک می‌کند تا تسلط بیشتری بر بازار در برنامه‌های مبتنی بر اینترنت کسب کند.

اگر بتوانید وارد اتریوم شوید و کار خود را انجام دهید و فیس بوک، گوگل و توییتر را از سلطه ورود به اینترنت خارج کنید، این خود فرصت بزرگی است، درست است؟

بوترین گفت افزایش رقابت و بلوغ بازار فرصت پر کردن شکاف های بازار را کمتر آشکار کرده است.

مربوط: DApps چیست؟هر آنچه که باید در مورد برنامه های غیرمتمرکز بدانید

یکی از بنیانگذاران اتریوم ظاهراً چند هفته گذشته را صرف به اشتراک گذاشتن آموخته ها و توصیه های خود در مورد فضای کریپتو کرده است، از جمله خوش بینی به سال های آینده برای این صنعت.

بوترین در ۵ دسامبر گفت که هویت های مبتنی بر بلاک چین، سازمان های مستقل غیرمتمرکز (DAO) و برنامه های کاربردی ترکیبی نیز او را در مورد آینده اتریوم و فناوری غیرمتمرکز هیجان زده می کند.

چند روز پیش، در ۳ دسامبر، یکی از بنیانگذاران اتریوم تکرار کرد که برای معامله گران مهم است که با تمرکز بر توسعه فناوری به جای قیمت، نگاهی بلندمدت داشته باشند.

پس از سقوط FTX. در ۲۱ نوامبر، بوترین به معامله گران و سرمایه گذاران توصیه کرد که سطح نفوذ انسانی را که می توانند بر پروتکل داشته باشند در نظر بگیرند و به کد باز و شفاف بیش از انسان اعتماد کنند.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا