اخبار ارز دیجیتال

ویتالیک بوترین یک انتقال بزرگ اتریوم (ETH) انجام داد

تصویر جلد از طریق u.today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم روند انفجاری را در بازار تجربه می کند و تراکنش اخیر از کیف پول Vitalik Buterin توجه ما را به خود جلب کرد. هشدار PeckShield کیف پول با برچسب Vitalik.eth 30 ETH را به Railgun منتقل کرد و سپس تقریباً ۲۷.۶۳ ETH را با ۱۰۰۰۰۰ USDC مبادله کرد که سپس به لایه Base متصل شد.

شایان ذکر است که بوترین در گذشته تصریح کرده است که تراکنش های انجام شده از کیف پول وی به معنای حرکت شخصی وجوه نیست. این نقل و انتقالات اغلب ممکن است مربوط به توزیع مجدد وجوه بین پلتفرم های مختلف یا برای اهداف خیریه باشد. بنابراین، اگرچه ممکن است تماشای چنین معاملات پرمخاطبی جالب باشد، اما نباید مستقیماً به پیش‌بینی‌های بازار یا استراتژی‌های سرمایه‌گذاری فردی مرتبط باشند.

ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

با توجه به نمودار قیمت اتریوم، این ارز در روزهای اخیر عملکرد قوی داشته است. نمودار یک روند شدید در ارزش اتریوم را نشان می دهد، که سطوح مقاومت قبلی را با اطمینان می شکند.

قیمت ارز از نقاط عطف اصلی عبور کرده است زیرا معامله گران و سرمایه گذاران همچنان صعودی هستند. این افزایش در راستای یک روند گسترده تر به سمت پذیرش و پذیرش اتریوم به عنوان سنگ بنای اکوسیستم بلاک چین و DeFi است.

میانگین متحرک اتریوم تأیید فنی این روند صعودی است. میانگین‌های کوتاه‌مدت بالاتر از میانگین‌های بلندمدت است که نشان‌دهنده ادامه فشار خرید است.

میله های حجم نیز این حرکت را تایید می کنند و فعالیت قابل توجهی با افزایش قیمت همراه است. با این حال، با نزدیک‌تر شدن اتریوم به قلمروی ناشناخته، سطوح مقاومت ممکن است در نقاط قیمت روان‌شناختی شکل بگیرد و هرگونه فروش قابل توجهی می‌تواند سطوح حمایت جدید ارز را آزمایش کند.

عملکرد بازار اتریوم چشمگیر است و همزمان با فعالیت قابل توجه کیف پول یکی از بنیانگذاران آن است. در حالی که بازار می‌تواند بین این دو ارتباط برقرار کند، سرمایه‌گذاران باهوش می‌دانند که پیش‌بینی حرکت دارایی‌های دیجیتال در زمان‌های نوسانات بالا دشوارتر می‌شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا