🚨 اخبار ارز دیجیتال

ویتالیک بوترین «کمی خوشحال» از به تعویق افتادن ETF، بلوغ را به توجه ترجیح می دهد

بوترین نظرات خود را در مورد مقررات ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت و با مقرراتی که بر عملکرد درونی اکوسیستم کریپتو تأثیر می گذارد مخالف بود.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم (ETH) معتقد است که اکوسیستم کریپتو باید به بلوغ رسیده و با سیاست‌های نظارتی هماهنگ شود که به پروژه‌های ارز دیجیتال اجازه می‌دهد آزادانه در داخل کار کنند.

بوترین نظرات خود را در مورد مقررات ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت و با مقرراتی که بر عملکرد درونی اکوسیستم کریپتو تأثیر می گذارد مخالف بود.

با توجه به وضعیت فعلی، او معتقد بود که بهتر است مقرراتی وجود داشته باشد که به پروژه‌های ارزهای دیجیتال اجازه استقلال داخلی بدهد، حتی اگر این امر مانع از پذیرش جریان اصلی شود. نظر داد:

در واقع، من خوشحالم که بسیاری از صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) عقب مانده‌اند.

استفاده از مشتری خود را بشناسید (KYC) در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) نگرانی دیگری بود که بوترین به آن اشاره کرد. با این حال، او بر نیاز به KYC در صرافی‌های رمزنگاری که اجرای گسترده‌ای را شاهد بوده‌اند، تاکید کرد. مطابق با برای کارآفرینان:

این[KYC frontend DeFi]کاربران را ناامید می کند، اما برای هکرها که قبلاً کد سفارشی نوشته اند که با قراردادها تعامل دارد، کاری انجام نمی دهد.

بوترین در این زمینه سه توصیه کرد:

Buterin با توصیه استفاده از شواهد دانش صفر برای برآورده کردن الزامات نظارتی و در عین حال محافظت از حریم خصوصی کاربر به پایان می‌رسد. “

مربوط: ادغام مصرف برق شبکه اتریوم را بیش از ۹۹.۹ درصد کاهش می دهد

گوگل اخیرا یک ویژگی جستجو اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد آدرس ها را جستجو کرده و موجودی کیف پول ETH را مشاهده کنند.

با توجه به ارتقای اخیر اتریوم ادغام، گوگل یک شمارش معکوس اختصاص داده شده به انتقال اتریوم از مکانیسم‌های اجماع اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) را تعبیه کرده است.نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا