🚨 اخبار ارز دیجیتال

Vitalik Buterin Fury of New Meme Coins را با One X Post راه اندازی کرد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

این چیزی بیش از یک بازی سرگرم کننده نیست میو گاهی اوقات پیام یکی از تأثیرگذارترین افراد در صنعت Web3 برای حرکت بازار کافی است. اخیراً، پست شاد ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم با مضمون گربه، در جامعه رمزارزها طنین انداز شد و باعث ایجاد موجی از خلاقیت‌های میم کوین شد.

توییت بی‌ضرر بوترین «بیا با هم میو کنیم» که از ماندارین ترجمه شده است، ممکن است به عنوان یک شوخی در نظر گرفته شده باشد، اما به طور ناخواسته پرچم راه‌اندازی چندین میم کوین در پلتفرم‌های مختلف بلاک چین، از جمله Solana و Ethereum را به اهتزاز درآورد.

در میان میم کوین‌های تازه راه‌اندازی شده، بسیاری از دارایی‌ها تغییرات چشمگیری را در نقدینگی و عملکرد قیمت تجربه کرده‌اند. به عنوان مثال، یک سکه میم با برچسب “MEOW/WETH” شاهد تغییر قیمت ۲۴ ساعته -۱.۴۴٪ با حجم معاملات ۷۸۰۰۰ دلار است، در حالی که سکه دیگری به نام VITALIKED/SOL با تغییر قیمت -۱۰۰٪ مواجه است. این به احتمال زیاد همان چیزی است که در بالا ذکر شد. قالی کشی

تولید سریع این توکن‌ها و متعاقب آن کشیدن فرش، یادآوری عالی برای هر کسی است که به دنبال استفاده از میم‌ها است. صنعت میم کوین صنعتی است که در آن نفوذ و هیاهو همیشه بر اصول اساسی غلبه دارد. در حالی که برخی از معامله گران بر موج این روندها سوار می شوند تا به سودهای قابل توجهی دست یابند، محیط مملو از خطرات است زیرا کلاهبرداران در کمین هستند و آماده اند تا نقدینگی را بدون هیچ هشداری از بین ببرند.

اگرچه بوترین به اندازه ماسک در رسانه های اجتماعی فعال نیست، تأثیر او بر جامعه رمزنگاری عمیق است. سرمایه‌گذاران باید به تأثیر رهبران رمزارز توجه داشته باشند و با دقت به سرمایه‌گذاری‌های میم کوین نزدیک شوند. تأیید نقدینگی (اطمینان از قفل بودن یا عمیق بودن آن به اندازه کافی برای جلوگیری از برداشت) و نظارت بر عملکرد دارایی، مراحل حیاتی برای محافظت از خود هستند.

در حالی که فضای میم سکه یک زمین بازی برای افرادی که ریسک پذیر هستند و دنبال کنندگان روند هستند، ارائه می دهد، عاقلانه است که به یاد داشته باشید که تمام آنچه در Web3 می درخشد طلا نیست.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا