🚨 اخبار ارز دیجیتال

Vitalik Buterin چالش های انتزاع حساب اتریوم را به اشتراک می گذارد: EthCC


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ویتالیک بوترین توضیح داد که یک برنامه افزودنی انتزاع حساب به نام “paymasters” به کاربران این امکان را می دهد که قبض های گاز را با استفاده از “صرف نظر از سکه ای که منتقل می کنند” پرداخت کنند.

اعتقاد بر این است که انتزاع حساب اتریوم کاتالیزوری است که می تواند یک میلیارد کاربر را ثبت کند، اما ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، با چالش های متعددی در پیاده سازی ویژگی های جدید در بلاک چین مواجه است.

بوترین در کنفرانس انجمن اتریوم (EthCC) در پاریس در ۱۸ ژوئیه صحبت کرد و در مورد برخی از نوآوری‌های اصلی ایجاد شده توسط انتزاع حساب مدرن و موانعی که جامعه در حال حاضر با این مفهوم مواجه است صحبت کرد.

ویتالیک بوترین در یک رویداد EthCC در پاریس. منبع: EthCC

در این زمان، هنگامی که کاربران اتریوم توکن‌های ERC-20 را انتقال می‌دهند، باید اتر (ETH) را برای پرداخت هزینه‌های تراکنش در شبکه نگه دارند. بوترین گفت افزونه انتزاع حساب، که معمولاً به عنوان “paymaster” شناخته می شود، به کاربران امکان می دهد “بدون توجه به سکه ای که انتقال می دهند” هزینه پرداخت کنند. جدای از این، افزونه همچنین به برنامه های غیرمتمرکز (DApps) اجازه می دهد تا از تراکنش های کاربر حمایت کنند.

علاوه بر این، بوترین همچنین در مورد افزونه دیگری به نام Signature Aggregation صحبت کرد. بنیانگذار اتریوم می گوید که استفاده از این ویژگی برای جمع آوری امضاها باعث صرفه جویی در هزینه توسعه دهندگان در حجم گاز و حجم داده می شود. او توضیح داد:

“این در واقع به ویژه برای جمع‌آوری‌ها مهم است، جایی که بخش عمده‌ای از اندازه تراکنش را امضاهای جمع‌آوری تشکیل می‌دهند.”

علاوه بر مزایای بالقوه ای که انتزاع حساب برای کاربران به ارمغان می آورد، بوترین همچنین تشخیص داد که هنوز چالش هایی وجود دارد که توسعه دهندگان باید بر آنها غلبه کنند. این شامل نیاز به پیشنهادهای بهبود اتریوم (EIPs) برای ارتقاء حساب‌های خارجی فعلی اتریوم (EOA) (حساب‌های کاربر معمولی) به قراردادهای هوشمند، و نیاز به پروتکل برای کار یکسان با راه‌حل‌های لایه ۲ است. این شامل تأیید می‌شود.

مربوط: کلیدهای گمشده در حال حاضر میلیاردها دلار هزینه دارند و بسیاری دیگر در معرض خطر هستند – Polygon Executive

بوترین همچنین تاکید کرد که چالش‌های اضافی در مورد ادغام با فناوری‌های موجود، مانند احراز هویت بیومتریک و ادغام با کیف پول‌های موجود، وجود دارد.

علیرغم موانعی که در تلاش برای انتزاع حساب خود با آن روبرو بود، بنیانگذار اتریوم از پیشرفت ابراز هیجان کرد. او گفت: «انتزاع حساب راه درازی را پیموده است، و من از همه پیشرفت هایی که ادامه خواهد داشت هیجان زده هستم.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را بسیار قدرتمند می‌کند: یک راهنمای ساختگی

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا