اخبار ارز دیجیتال

ویتالیک بوترین ۲۲۷۰۰۰ دلار برای کمک به زلزله زدگان ترکیه اهدا کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از بنیانگذاران اتریوم حدود ۲۲۷۰۰۰ دلار به صورت ETH برای دو سازمان امداد زلزله ترکیه ارسال کرده است.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، حداقل دو کمک بزرگ برای کمک به قربانیان زلزله های ویرانگر در ترکیه و سوریه انجام داده است.

زمین لرزه ای به بزرگی ۷.۸ ریشتر روز ۶ فوریه ترکیه-سوریه را لرزاند. تعداد قربانیان در حال حاضر به ۳۳۰۰۰ نفر رسیده است که یکی از بدترین قربانیان در چند دهه اخیر است.

این هفته، یکی از بنیانگذاران اتریوم یکی از بسیاری بود که به طور فعال اتریوم را برای حمایت از تلاش‌های امدادی در ترکیه اهدا کرد. آخرین کمک مالی ۵۰ ETH یا حدود ۷۷۰۰۰ دلار به Anka Relief بود. سپر پک.

آنکا از بنیانگذاران اتریوم به خاطر کمک‌هایشان تشکر کرد و گفت که کمک‌های ارزهای دیجیتال از روز اول جریان داشته است.

این سازمان گفت: «از روز اول فاجعه، ما شاهد انباشته شدن کمک های مالی در کیف های چند سازمان غیردولتی بزرگ بوده ایم.

Anka لیستی از کیف پول های رمزنگاری شده را ارائه کرده است که می توانند برای کمک های مالی استفاده شوند. سازمان امدادی Web3 پروژه اوکراین DAO را برای جمع آوری کمک های مالی ارزهای دیجیتال برای حمایت از تلاش ها در کشور محاصره شده رهبری کرد.

این کمک مالی علاوه بر ۹۹ ETH دیگر ارسال شده توسط Vitalik برای کمک به زلزله زدگان است. در ۱۱ فوریه، تقریباً ۱۵۰۰۰۰ دلار ETH از یک آدرس vitalik.eth به Ahbap، یک سازمان غیردولتی و غیرانتفاعی که به تلاش‌های امدادی در ترکیه اختصاص دارد، ارسال شد.

Ahbap همچنین چندین آدرس رمزنگاری را برای توکن های مختلف ارائه می دهد که می توانند به عنوان کمک مالی پذیرفته شوند.

تا به امروز، این شرکت ادعا می کند که ۴.۳ میلیون دلار کمک های ارزی دریافت کرده است که محبوب ترین توکن آن یک استیبل کوین است. به گزارش Etherscan، کیف پول Ahbap حاوی ۴۰۹ ETH به ارزش ۶۲۲۰۰۰ دلار در زمان نگارش این مقاله است.

اواخر هفته گذشته، فایننشال تایمز لندن گزارش داد که کمک های مالی ارزهای دیجیتال از سراسر جهان سرازیر شده است. بیش از ۱۰ میلیون دلار ارز دیجیتال از شرکت هایی که ۵ میلیون دلار تنها به بایننس برای حمایت از تلاش های امدادی در ترکیه اهدا کرده اند، منتقل شده است.

بایننس همچنین هفته گذشته یک ایردراپ ۱۰۰ دلاری BNB به مردم مناطقی که بیشترین آسیب را دیده اند، اعلام کرد.

مربوط: جامعه Web3 به فاجعه زلزله در ترکیه و سوریه واکنش نشان می دهد

در ۷ فوریه، یک روز پس از زلزله ویرانگر، کوین تلگراف گزارش داد که چگونه جامعه Web3 گرد هم آمدند تا کمک‌های ارزهای دیجیتال و حمایت از NGOها را ترتیب دهند.

این اولین بار نیست که از رمزنگاری برای کمک‌های امدادی زلزله‌زده استفاده می‌شود. در سال ۲۰۱۵، پس از زلزله ویرانگر نپال، کمک های مالی بیت کوین به سازمان های امدادی ارسال شد.نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا