اخبار ارز دیجیتال

Vitalik Buterin FTX را برای سیگنال‌های فضیلت می‌خواند: “شما ارزش چیزی را دارید که دریافت کنید”

بوترین با اذعان به آسیب ناشی از FTX، معتقد است سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX، سزاوار این است که به عنوان یک شخص دوست داشته شود.

افت ناگهانی FTX نیاز به اصلاحات جدید با هدف محافظت از سرمایه سرمایه گذاران در برابر دستکاری و هدایت نادرست را برجسته کرده است. ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، معتقد است کاری که FTX انجام داده در مقایسه با نابودی بدنام Mt. Gox and Terra (LUNA) کلاهبرداری بزرگتری است.

بوترین معتقد بود که افرادی که اکوسیستم‌های کوه Gox و LUNA را اداره می‌کنند تقریباً «به نظر می‌رسند» و تلاش زیادی نکرده‌اند تا به اندازه کافی خودشان را گول بزنند تا دیدگاه سرمایه‌گذار را تغییر دهند. از سوی دیگر، بوترین گفت: “FTX برعکس عمل کرده است، سیگنال فضیلت انطباق کامل.”

سیگنال دهی فضیلت به نمایش عمومی شخصیت خوب مربوط می شود، اما مدیر عامل بایننس Changpeng “CZ” Zhao ناامیدی خود را از FTX به دلیل سوء استفاده از وجوه کاربران ابراز کرده است. به گفته وی، سال ها پیش این صنعت را از نظر پذیرش نظارتی و جریان اصلی تعیین کرد. گذشت.

با توجه به تأثیر منفی تقلب در FTX، بوترین صحبت کرد خطاب به مدیر عامل FTX سام بنکمن-فرید:

SBF، افراد مشهور شایسته آن هستند و داشتن یک جلسه دانک خوب برای تایید مجدد ارزش های مهم جامعه، سالم است.

با این حال، بوترین معتقد است که سم به عنوان یک شخص مستحق محبت و حمایت است، با توجه به مدت زمانی که یکدیگر را می شناسند، و گفت: “امیدوارم او دوستان و خانواده ای داشته باشد که آن را به او بدهند.” اما او افزود.

اما همه مایل نبودند که برای کارآفرینان مشکل دار سستی کوتاه کنند: بیلی مارکوس، خالق Dogecoin (DOGE) فکر می کرد SBF نیز مستحق زندان است. مزرعه برنج. این دیدگاه با سرمایه گذاران کوچکتری که اخیراً پول خود را از دست داده اند، طنین انداز می شود.

مربوط: سام بنکمن-فرید در باهاما “تحت نظارت” است و به دنبال فرار به دبی است

برای جلوگیری از وقوع یک وضعیت مشابه FTX، جامعه کریپتو به طور فعال شروع به بررسی متقابل وجوه ذخیره‌سازی سرد و درخواست توضیح برای ناهنجاری‌های زنجیره‌ای کرد.

اخیراً، جامعه قصد Crypto.com را برای انتقال 320000 ETH از کیف پول های سرد داخلی خود به Gate.io زیر سوال برد. با این حال، کریس مارشالک، مدیرعامل Crypto.com فاش کرد که وجوه به اشتباه به آدرسی که در لیست سفید Gate.io متعلق به Crypto.com است ارسال شده است.

«اگر یک صرافی نیاز به جابجایی مقدار زیادی رمزارز قبل یا بعد از نشان دادن آدرس کیف پول داشته باشد، این به وضوح نشانه مشکل است. هشدار داد CZ.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا