اخبار ارز دیجیتال

استراتژی کریپتو ویزا پرداخت های استیبل کوین را هدف قرار می دهد

در StarkWare Sessions 2023، Cuy Sheffield از Visa دیدگاه شرکت را برای دارایی های دیجیتال به اشتراک گذاشت.

به گفته Cuy Sheffield، رئیس بخش ارزهای دیجیتال این شرکت در StarkWare Sessions 2023، شرکت پرداخت Visa با هدف اجازه دادن به مشتریان برای تبدیل دارایی‌های دیجیتال به ارز فیات در پلتفرم، یک «ارزش» به پرداخت‌ها اضافه می‌کند. تلاش برای ایجاد حافظه عضلانی.

“ما در حال آزمایش نحوه پذیرش پرداخت‌های تسویه حساب از سوی صادرکنندگان USDC هستیم که در اتریوم شروع می‌شوند و به USDC (USDC) در اتریوم پرداخت می‌کنند. بنابراین اینها پرداخت‌های تسویه ارزش بسیار خوبی هستند.” Cointelegraph این تیم مسئول انجمن ۲ روزه اتریوم است. کنفرانس در تل آویو

به گفته مدیران، پرداخت های جهانی با دارایی های دیجیتال و ارزهای فیات از جمله راه هایی است که ویزا در آن سرمایه گذاری می کند. وی به طور خاص بیان می کند:

این یکی از حوزه‌هایی است که می‌خواهیم حافظه عضلانی بسازیم. ما باید بتوانیم دلارهای دیجیتالی و سنتی را به همان روشی تبدیل کنیم که می‌توانیم دلار را به یورو در تراکنش‌های فرامرزی تبدیل کنیم.»

این غول پرداخت در حال بررسی راه‌هایی برای گنجاندن فناوری بلاک چین در شبکه‌های موجود برای انتقال سریع‌تر پول بوده است، اما پرداخت‌ها همچنان از طریق سیستم ارتباطات مالی بین بانکی جهانی (SWIFT) انجام می‌شود. در نظر گرفته شده است که ارتباطات امن و استاندارد شده بین اعضا را تسهیل کند.

“از آنجا که ما در سراسر سوئیفت راه اندازی شده ایم، محدودیت های زیادی در این شبکه ها وجود دارد، بنابراین شما نمی توانید هر چند وقت یکبار که دوست دارید پول جابه جا کنید. من هستم [with stablecoins]شفیلد توضیح داد.

اخیراً، در جلسه سالانه سهامداران ویزا، آل کلی، مدیرعامل سابق ویزا به طور خلاصه برنامه‌های این شرکت برای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و استیبل کوین‌های خصوصی را تشریح کرد و اظهار داشت: «استیبل کوین‌ها و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی می‌توانند نقش مهمی در بخش پرداخت ایفا کنند. ” و ما ابتکارات زیادی داریم. ”

شفیلد دیدگاه شرکت در مورد فناوری بلاک چین و دارایی‌های دیجیتال را تأیید کرد. ما در حال فکر کردن به این هستیم که چگونه از ارزشی که ارائه می‌دهیم استفاده کنیم، و به نظر می‌رسد این حوزه همچنان در حال ظهور است.نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا