اخبار ارز دیجیتال

ویزا برنامه ای ارائه می کند تا بتوانید به صورت خودکار قبض های خود را با کیف پول رمزنگاری خود پرداخت کنید

پرداخت خودکار صورت‌حساب در صنعت بانکداری سنتی رایج است و ویزا راهی برای تقلید از خدمات با استفاده از فناوری بلاک چین پیشنهاد کرده است.

به گفته غول پرداخت ویزا، کاربران ارزهای دیجیتال ممکن است روزی بتوانند به‌طور خودکار قبض‌های برق و تلفن خود را از طریق کیف‌پول‌های ارزهای دیجیتال خود مدیریت کنند پرداخت کنند.

در یک پست وبلاگی در ۲۰ دسامبر، تیم رهبری فکر ارزهای دیجیتال ویزا توضیح داد که ارائه‌دهندگان به طور خودکار تمام وجوه را از کیف پول‌های ارز دیجیتال مبتنی بر اتریوم کاربران خارج می‌کنند، در حالی که کاربران به صورت دستی در هر تراکنش امضا می‌کنند. من راه‌حلی را پیشنهاد کردم که این کار را انجام نمی‌دهد. شما را ملزم می کند.

پرداخت‌های مکرر خودکار صورت‌حساب در صنعت بانکداری سنتی رایج است و به کاربران امکان می‌دهد قبض‌ها (مانند اشتراک نتفلیکس یا قبوض ماهانه تلفن) را از حساب‌های بانکی انتخابی خود با ارائه‌دهندگان خدمات خاصی بپردازند.

ویزا می‌گوید که چنین مکانیزمی برای صاحبان کیف پول‌های خودگردان غیرممکن است و پرداخت‌های قابل برنامه‌ریزی خودکار که به‌طور دوره‌ای پرداخت‌ها را از حساب‌های کاربران برداشت می‌کنند، «نیازمند کار مهندسی» است.

این به این دلیل است که در یک کیف پول خودسرپرست، شما تنها فردی هستید که کلیدهای خصوصی خود را کنترل می کنید. این بدان معناست که “یک قرارداد هوشمند نمی تواند به خودی خود تراکنش را آغاز کند” و باید به صورت دستی تراکنش را امضا کند.

ویزا در یک مقاله فنی، پرداخت‌های مکرر خودکار را از طریق ارزهای دیجیتال از طریق نوع جدیدی از کیف پول خود مدیریتی به نام «حساب‌های قابل واگذاری» بر اساس مفهوم «انتزاع حساب» (AA) فعال می‌کند.

ویتالیک بوترینگ، یکی از بنیانگذاران اتریوم، این مفهوم را در سال ۲۰۱۵ مطرح کرد. این اساساً به شما امکان می‌دهد کیف پول‌های مبتنی بر اتریوم و قراردادهای هوشمند را در یک حساب در میان موارد استفاده دیگر ترکیب کنید.

تیم ویزا می‌گوید که از طریق کیف‌پول‌های مبتنی بر AA یا حساب‌های قابل واگذاری، حساب‌های کاربری «مانند قراردادهای هوشمند عمل می‌کنند».

“این برنامه به کاربران امکان می دهد دستورالعمل های پرداخت قابل برنامه ریزی را برای انتقال خودکار وجوه از یک حساب کیف پول خودسرپرست به حساب دیگر به طور منظم و بدون نیاز به مشارکت فعال هر بار توسط کاربر تنظیم کنند. شما می توانید فشار دهید.” پست خوانده می شود.

این پیشنهاد بخشی از تحقیقات گسترده‌تر این شرکت دوستدار رمزنگاری در زمینه راه‌های جدید برای نوآوری بلاک چین و دور زدن الزامات سخت کدگذاری شده در تراکنش‌های اتریوم است. ”

این تیم به راحتی نسبی ادغام پرداخت خودکار از طریق کیف‌پول‌هایی که توسط طرف‌های دیگر مانند صرافی‌ها میزبانی می‌شوند، اذعان دارد، اما مطمئناً این برای کاربران مهم است که مطمئن شوند وجوه آنها توسط آن طرف مدیریت می‌شود. این بدان معناست که شما باید اعتماد کنید. که

ثابت شده است که این یک ریسک بزرگ در سال جاری است، به ویژه با توجه به ورشکستگی FTX، Voyager، BlockFi، Celsius و دیگران.

مربوط: گاوهای اتریوم برای اولین بار در چهار سال گذشته بیدار می شوند و ۲۲۹۸۲ ETH ارسال می کنند.

این پست همچنین نشان می‌دهد که AA به عنوان بخشی از چندین پیشنهاد بهبود اتریوم (EIPs) در طول سال‌ها پیشنهاد شده است، اما به دلیل مشکلات اجرایی هرگز محقق نشد. این به دلیل بسیاری از تغییرات پروتکل و نیاز به “رعایت تضمین های امنیتی” است.

تیم ویزا گفت که در حال آزمایش با حساب‌های قابل واگذاری روی زنجیره‌های خصوصی از راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ StarkNet است، زیرا این شبکه از AA پشتیبانی می‌کند.

بنابراین، با توجه به اینکه آنها توانستند حساب‌های قابل واگذاری را در «مدل حساب» StarkNets پیاده‌سازی کنند، پرداخت‌های خودکار دور از دسترس نیست.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا