🚨 اخبار ارز دیجیتال

رئیس SEC پس از اینکه اخیراً Algorand را یک امنیت تلقی کرده بود، مجدداً در ویدیویی در تمجید از Algorand ظاهر می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اعضای جامعه کریپتو، رئیس SEC را به «شلینگ» الگوراند متهم کرده اند.

یک ویدیوی چهار ساله از رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، گری گنسر، در حال تمجید از پلتفرم قراردادهای هوشمند Algorand (ALGO) پس از اینکه SEC ALGO را یک اوراق بهادار ثبت نشده اعلام کرد، در توییتر منتشر شد.

در این ویدئو، Gensler Algorand را “فناوری عالی” نامید و بررسی کرد که آیا شبکه قراردادهای هوشمند “با عملکرد بالا” می‌تواند برنامه‌هایی مانند Uber و Lyft را در پلتفرم خود ادغام کند یا خیر.

ALGO در ۱۷ آوریل یک شکایت SEC علیه پلتفرم معاملاتی رمزارز Bittrex تنظیم کرد که سوالاتی را در مورد عرضه اولیه سکه ALGO (ICO) که توسط بنیاد Algorand در ژوئن ۲۰۱۹ انجام شد، مطرح کرد. یکی از شش توکن ادعا شده است.

میسون واسلوئیس، محقق ارزهای دیجیتال، یکی از اولین کسانی بود که این ویدئو را در توییتی در ۱۷ آوریل که جنسلر را به “شیلینگ” ALGO متهم کرد، برجسته کرد، در حالی که دیگران ریاکاری آشکار رئیس را محکوم کردند.

تمجید Gensler از Algorand توسط مخاطبان در کنفرانس Fintech Beyond Crisis موسسه فناوری ماساچوست (MIT) در ۲۵ آوریل ۲۰۱۹ شنیده شد.

قبل از اینکه رئیس SEC شود، آقای گنسلر استاد اقتصاد جهانی و مدیریت در MIT بود. او در سخنرانی خود از همکار سابق MIT و بنیانگذار Algorand، Silvio Micali قدردانی کرد.

این ویدئو باعث شد که شریک Cinneamhain Ventures، آدام کوکران، چندین سال از مشاوره Gensler برای ثبت نام شرکت‌های رمزنگاری نزد رگولاتورها سوال کند.

کاکرین در ۱۷ آوریل توییت کرد: “اگر راهی برای ثبت نام وجود داشته باشد، مطمئن هستم که یک استاد مشهور جهانی MIT که شخصاً رئیس SEC را می شناسد، می تواند آن را کشف کند.”

النور تلت، خبرنگار فاکس بیزینس انتظار جنسلر در مورد اظهارات الگوراند در جریان شهادتش در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا در ۱۸ آوریل مورد بازجویی قرار خواهد گرفت.

بر اساس داده‌های CoinGecko، سایر منتقدان تصمیم گرفتند وضعیت فوری را به سخره بگیرند و تأکید کردند که قیمت ALGO از زمان عرضه آن ۹۳.۸ درصد کاهش یافته است.

توجه داشته باشید که ALGO تا اواخر ژوئن ۲۰۱۹، دو ماه پس از سخنرانی جنسلر، وارد بازار نشد.

مربوط: Coinbase و Algorand دلایل مختلفی برای تعلیق جوایز شرط بندی ارائه می کنند

جنسلر در توییتی در ۱۷ آوریل گفت که کار کردن برای SEC طی دو سال گذشته، با انتخاب برجسته کردن ۱۵۰۰ اقدام اجرایی از زمانی که تنظیم کننده فرمان را به دست گرفته است، “افتخار” است.

جنسلر در ۱۷ آوریل ۲۰۲۱، پس از تایید نامزدی جنسلر توسط جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در سنا در ۱۴ آوریل ۲۰۲۱، به عنوان رئیس SEC کار خود را آغاز کرد.

مجله:سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا