🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیتر برانت، تریدر اصلی، افسانه های کلیدی در مورد موفقیت در معاملات کریپتو را فاش می کند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تاجر معروف پیتر برانت اخیراً به X رفت برای به اشتراک گذاشتن ما اطلاعات ارزشمندی را ارائه می دهیم و افسانه های رایج در مورد موفقیت تجارت کریپتو را از بین می بریم.

در مجموعه‌ای از پست‌ها، تجربه ارزشمند برندت که دهه‌ها در بازارهای سنتی و تطبیق با فضای کریپتو را شامل می‌شود، دیدگاه منحصربه‌فردی را در مورد آنچه برای موفقیت در این محیط ناپایدار نیاز است، ارائه می‌کند.

پیتر برانت افسانه بردهای سریع را رد می کند

برندت با پرداختن به تصور نادرست رایج در جامعه تجارت کریپتو در مورد کسب سریع سودهای بزرگ شروع کرد. او خاطرنشان کرد که کسانی که به سرعت ثروت جمع می کنند اغلب قربانی عادت های بد می شوند و ممکن است در نهایت همه چیزهایی را که به دست آورده اند از دست بدهند.

برانت بر اهمیت زمان و تجربه در دستیابی به موفقیت به عنوان یک معامله گر تاکید کرد. به گفته وی، باید سه تا پنج سال از بازار سیلی خورد تا دانش و شایستگی کافی برای موفقیت داشت. برانت با تکیه بر پیشینه خود توضیح داد که تا سال ۱۹۷۹، پنج سال پس از اولین معامله آتی خود در سال ۱۹۷۴، به اندازه کافی صلاحیت داشت که بتواند با موفقیت معامله کند.

در پست قبلی، برانت این افسانه را که تجارت یک سرعت دویدن است را رد کرد و حدس و گمان بازار را با ماراتن مقایسه کرد. او توضیح داد که موفقیت درازمدت به تدریج ایجاد می شود، شبیه به موزاییک موزاییک. او هشدار داد که تمایل به سود سریع اغلب منجر به عواقب قابل پیش بینی و منفی می شود. تاکید برانت بر صبر و استقامت بر اهمیت اتخاذ یک رویکرد سنجیده و پایدار برای تجارت تاکید می کند.

در دنیایی که اغلب به دنبال رضایت آنی هستند، دیدگاه برندت به عنوان یک بررسی واقعیت برای کسانی که وارد فضای معاملات ارزهای دیجیتال می شوند عمل می کند. اهمیت پشتکار و یادگیری مستمر را نمی توان نادیده گرفت زیرا جلب توجه در بازار به زمان و استقامت نیاز دارد.

نقش خودشناسی در تجارت رمزنگاری موفق

در گزارش قبلی، برانت سهم محدود تحلیل تکنیکال، شاخص‌ها و اصول کلان جهانی را در سودآوری تجارت برجسته کرد.

در عوض، او بر اهمیت بسیار زیاد خودآگاهی و درک اینکه چگونه احساسات می توانند تصمیمات تجاری را خراب کنند، تأکید کرد. او توصیه کرد: “شناخت خودمان و اینکه چگونه احساسات ما در هر فرصتی ما را خراب می کنند، آغاز سودآوری بازار است. خودتان را بشناسید.”


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا