اخبار ارز دیجیتال

پیتر برانت، معامله گر ارشد، نمودار قیمت بیت کوین کمیاب را فاش می کند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در دنیای پرسرعت و اغلب آشفته تجارت ارزهای دیجیتال، پیتر برانت سرمایه‌گذار کهنه‌کار با رویکردی منحصربه‌فرد ظاهر شده است که توجه بازار را به خود جلب کرده است. با بیش از چهار دهه تجربه تجاری، برانت سلاح مخفی خود را فاش کرده است: نمودار هفتگی رنکو.

تایید برانت از نمودار رنکو به عنوان روش اصلی او برای ارزیابی روندهای بیت کوین، علاقه زیادی را در بین سرمایه گذاران برانگیخته است. نمودارهای رنکو، برخلاف نمودارهای سنتی، حرکات کوچک قیمت را در بلوک‌های مجزا ترکیب می‌کنند و تصویر واضحی از روندهای فعلی بازار ارائه می‌دهند.

الماس مخفی؟

اعتماد معامله گر باتجربه به نمودار رنکو با دقت استثنایی آن پشتیبانی می شود. او قبلاً اعلام کرده بود که این روش در چند سال گذشته تنها پنج سیگنال نادرست تولید کرده است که قابلیت اطمینان آن را ثابت می کند. قابل ذکر است، یکی از سیگنال های اخیر به فرصت خرید نزدیک به ۲۰۰۰۰ دلار اشاره دارد. این پیش‌بینی از آن زمان با افزایش قیمت فعلی بیت کوین به ۷۳۰۰۰ دلار محقق شد.

متدولوژی پشت نمودارهای رنکو هم ساده و هم قدرتمند است. معامله گران با متمرکز کردن حرکات قیمت در بلوک ها یا آجرهای از پیش تعیین شده می توانند روندهای صعودی یا نزولی پایدار را بر اساس ارزش های واحد مشخص شناسایی کنند.

از آنجایی که فعالان بازار همچنان به دنبال مزیت در این عرصه پویا هستند، استراتژی برندت یک راه جذاب برای تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری ارائه می دهد. در همین حال، بیت کوین به رشد خود ادامه می دهد و در حال حاضر با قیمت قابل توجه ۷۳۲۵۰ دلار با ارزش بازار بیش از ۱.۴ تریلیون دلار معامله می شود و نمودار برانت همچنان در کانون توجه قرار دارد. به نظر می رسد خوش بینی در میان سرمایه گذاران به سمت صعودی تغییر کرده است، زیرا نمودار رنکو هنوز روند نزولی را نشان نداده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا