اخبار ارز دیجیتال

گزارش: Vessel Capital 55 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در زیرساخت Web3 تضمین می کند

این سرمایه گذاری یک صندوق رمزنگاری برای زیرساخت ها و برنامه های کاربردی Web3 معرفی کرد و قول یک رویکرد مشترک با بنیانگذاران استارتاپ را داد.

به گزارش TechCrunch، شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز Vessel Capital یک صندوق ۵۵ میلیون دلاری برای سرمایه گذاری در زیرساخت ها و برنامه های Web3 اعلام کرده است. به گفته بنیانگذاران، هدف آنها افزایش مقیاس نیست، بلکه کمک به بنیانگذاران رمزنگاری است که روی استارت آپ های اولیه کار می کنند، پروژه های خود را راه اندازی و توسعه دهند.

میرزا الدین، یکی از بنیانگذاران، گفت: “ارز رمزنگاری جهانی تر شده است، بنابراین مانند حلقه ها و گروه هایی نیست که در سال های ۲۰۱۸-۲۰۲۰ دیدیم. ما می خواهیم بتوانیم به افراد بیشتری کمک کنیم.” به غیر از Vessel، Uddin همچنین رئیس توسعه کسب و کار در Injective Labs است.

سایر بنیانگذاران شامل اریک چن، مدیر عامل پروتکل Injective، و آنتونی آنزالون، یکی از بنیانگذاران شرکت Web3 Burnt (برونت فاینانس سابق) هستند که XION، یک بلاک چین لایه ۱ را برای پذیرش مصرف کنندگان می سازد.

وجوه در یک دوره پنج ساله سرمایه گذاری خواهد شد. Uddin معتقد است که تجربه آنها به عنوان بنیانگذاران استارت آپ، Vessel را در موقعیت بهتری برای درک نیازهای کارآفرینان قرار می دهد. “غالبا، [VCs] او گفت: «آنها تخصص ندارند که روی چه چیزی سرمایه گذاری کنند،» و افزود: «VCs به اندازه کافی در دنیا وجود دارد، اما چیزی که واقعاً کم است، راهنمایی و مشاوره واقعی است».

“بیشتر اوقات شما یک چک خوب یا یک لوگوی زیبا در وب سایت خود دریافت می کنید، اما به غیر از این، VC ها کار دیگری جز یک معرفی گاه به گاه انجام نمی دهند.”

اولین شرکت Vessel در بحبوحه رکود سرمایه گذاری مخاطره آمیز ارزهای دیجیتال صورت می گیرد. بر اساس داده‌های پایگاه داده سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز تحقیقاتی Cointelegraph، معاملات سرمایه‌گذاری در ژوئن ۲۹.۷۳ درصد کاهش یافت و ۶۲ معامله تنها ۷۷۹.۳۲ میلیون دلار را جذب کردند. غول سرمایه گذاری مخاطره آمیز Sequoia Capital اخیراً اندازه صندوق رمزنگاری خود را از ۵۸۵ میلیون دلار به ۲۰۰ میلیون دلار کاهش داده است و دلیل آن کمبود نقدینگی و تغییر به سمت شرکت های رمزنگاری کوچکتر است.

با این حال، زیرساخت Web3 همچنان یک سرمایه گذاری محبوب است. اوایل این هفته، آزمایشگاه‌های بایننس، بازوی سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز بایننس، از سرمایه‌گذاری استراتژیک در ماشین مجازی WebAssembly (zk-WASM) با دانش صفر دلفینس برای پشتیبانی از محاسبات اثبات دانش صفر خبر داد.

اودین در لینکدین نوشت: «زیرساخت‌ها و برنامه‌های کاربردی Web3 اساساً ساختار اقتصاد جدید اینترنت را بازتعریف می‌کنند و منجر به جامعه نوآورانه‌تر، غیرمتمرکزتر و کارآمدتر از سرمایه می‌شوند.

مجله: کتیبه بازگشتی – بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی ارائه می شودنویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا