اخبار ارز دیجیتال

Venmo پرداخت فیات به کریپتو را در ماه مه فعال می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاربران خدمات پرداخت موبایلی همچنین می توانند رمزنگاری را از طریق کد QR یا آدرس ارز دیجیتال خارجی دریافت کنند.

خوزه فرناندز داپونته، مدیر اجرایی PayPal، در 28 آوریل اعلام کرد که کاربران سرویس پرداخت موبایلی Venmo به زودی می توانند ارزهای رمزنگاری شده بخرند و از ماه می به سایر کاربران ونمو یا کیف پول های خارجی منتقل کنند. PayPal شرکت مادر Venmo است.

داپونته در مصاحبه اجماع 2023 با عنوان «فصل بعدی پی پال در رمزارزها» توضیح داد که این ویژگی جدید چگونه کار خواهد کرد.

از ماه مه، ما قصد داریم تا انتقال زنجیره ای را از کیف پول Venmo شما فعال کنیم، به این معنی که می توانید رمزنگاری را با Venmo خریداری کنید و آن را برای یک کاربر دیگر Venmo ارسال کنید. می توانید آن را برای یک کاربر PayPal ارسال کنید. من می توانم [an] کیف پول های خارجی؛ می توانید به کیف پول های سخت افزاری پول ارسال کنید. ”

مدیران می گویند این ویژگی گزینه های موجود برای کاربران Venmo را افزایش می دهد و زمانی که در PayPal پیاده سازی می شود موفقیت آمیز به اثبات رسیده است. همچنین یک «مورد استفاده» برای دارایی‌های دیجیتالی فراهم می‌کند، زیرا ارزهای دیجیتال برای «انتقالات سریع، رایگان و تقریباً آنی بین کیف پول‌های Venmo و کیف پول‌های PayPal» استفاده می‌شوند. این اساساً دو مورد از بزرگترین شبکه های داخلی و کیف پول را به هم متصل می کند.

مربوط: از PayPal تا Web3: شناسه‌های دیجیتال می‌توانند نقش کلیدی در پذیرش داشته باشند

یک صفحه راهنمای 28 آوریل در وب‌سایت Venmo بیان می‌کند که کاربران تأیید شده نیز می‌توانند رمزنگاری را از یک آدرس خارجی از طریق «کد QR آدرس رمزارزی» دریافت کنند.

Venmo اجازه خرید ارزهای دیجیتال را در آوریل 2021 آغاز کرد و نسخه موبایلی این برنامه اکنون بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC) و بیت کوین کش (BCH) را به عنوان گزینه‌های موجود ارائه می‌کند. به نظر نمی رسد ویژگی رمزگذاری در نسخه دسکتاپ موجود باشد.

پی پال در حال همکاری با شرکت های دیگر برای گسترش ارائه خدمات رمزنگاری خود است. در ماه دسامبر، ارائه‌دهنده پرداخت با MetaMask یکپارچه شد و به کاربران MetaMask اجازه داد تا ارزهای رمزنگاری شده را از طریق حساب‌های شخصی PayPal خود خریداری کرده و مستقیماً به کیف پول‌های خود مدیریت خود ارسال کنند.نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا