اخبار ارز دیجیتال

Velar برای راه‌اندازی توکن VELAR در Bibit Targeting Bitcoin یکپارچه‌سازی DeFi

Velar اعلام کرد که توکن بومی آن، VELAR، به زودی عمومی خواهد شد. این توکن در تاریخ ۳ آوریل در Bybit، یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، تجارت خود را آغاز خواهد کرد. این روزی است که Velar توکن خود را از طریق Initial DEX Offering معرفی خواهد کرد.

هدف Velar این است که استفاده از بیت کوین را برای مردم در پروژه های DeFi آسان تر کند. Velar با فهرست کردن توکن خود در Bybit، قصد دارد آن را برای کاربران بیشتری در دسترس قرار دهد. این حرکت می تواند به رشد پروژه و تشویق نوآوری بیشتر در پروژه های Bitcoin DeFi کمک کند.

منبع: Velar

بیت کوین در صنعت دیفای ارزش دست نخورده زیادی دارد. Velar قصد دارد بیش از ۱ تریلیون دلار از این “سرمایه خفته” را برای دارندگان بیت کوین باز کند. این بدان معنی است که افرادی که بیت کوین دارند می توانند شروع به کسب درآمد مشابه آنچه در پلتفرم هایی که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کنند، مانند اتریوم، کنند.

Velar در حال حاضر پیشرفت قابل توجهی در دارما، پلت فرم آن برای تجارت و مدیریت دارایی ها داشته است. دارما تنها در دو هفته بیش از ۱۵۰۰۰۰ کاربر را جذب کرد. ابزارهای مختلفی را به کاربران ارائه می دهد تا بیت کوین خود را به کار ببندند، از جمله تجارت، سهامداری و کشاورزی بازده.

Velar اکنون قصد دارد نسخه جدیدی از پلتفرم خود به نام V2 mainnet را راه اندازی کند که شامل یک پلتفرم معاملاتی بومی بیت کوین با اهرم ۲۰ برابری است. این بدان معناست که کاربران می توانند با پول بیشتری نسبت به آنچه که دارند معامله کنند و ریسک و همچنین سود بالقوه خود را افزایش دهند. بنابراین، استفاده از اهرم مستلزم دانش خاصی و استراتژی های مدیریت ریسک است.

تیم پشتیبان Velar معتقد است که فهرست شدن در Bybit یک گام بزرگ رو به جلو برای پروژه های Bitcoin DeFi است. این امر در حالی اتفاق می‌افتد که بیت‌کوین توجه بیشتری را به خود جلب می‌کند، تا حدی به دلیل ETF‌های جدید بیت‌کوین که مشارکت سرمایه‌گذاران نهادی در بازار ارزهای دیجیتال را آسان‌تر می‌کند.

Velar در تلاش است تا استفاده از بیت کوین را فراتر از این که صرفاً آن را راهی برای ذخیره ارزش بداند، گسترش دهد. با ادغام بیت کوین با DeFi، Velar امیدوار است فرصت های سرمایه گذاری و نوآوری بیشتری در فضای رمزنگاری ایجاد کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا