🚨 اخبار ارز دیجیتال

VeChain (VET) در طول روز ۳۱ درصد افزایش یافت. چه چیزی پشت آن است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

VeChain (VET)، توکن بومی بلاک چین VeChain، در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۳۵ درصد افزایش یافت و در جلسه معاملاتی امروز به بالاترین سطح روزانه ۰.۰۴۹ دلار رسید.

در زمان نگارش این مقاله، VET با ۳۱.۵۷ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۴۵ دلار رسیده است. ارزش این توکن نیز به صورت هفتگی ۵۷ درصد افزایش یافت. این افزایش قابل توجه، VET را به یکی از برندگان برتر در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار تبدیل کرده است.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه VET/USD، اعتبار: TradingView

در کنار افزایش قیمت، VeChain شاهد افزایش قابل توجه ۴۷۳ درصدی در حجم تراکنش است که بیش از نیم میلیارد دلار (۵۶۰ میلیون دلار) یا ۱۲.۵ میلیارد VET در ۲۴ ساعت گذشته معامله شده است که نشان دهنده علاقه و فعالیت مجدد است.

افزایش اخیر قیمت و حجم VET را می توان به عوامل متعددی نسبت داد، از جمله احساسات مثبت در بازار کلی ارزهای دیجیتال، که شاهد عبور بیت کوین از ۵۲۰۰۰ دلار برای اولین بار از دسامبر ۲۰۲۱ بود.

تحلیلگر کریپتو در ابتدای هفته علی او یک روند صعودی بالقوه برای VeChain را پیش‌بینی کرد: “به نظر می‌رسد هفته بزرگی برای VeChain خواهد بود. اگر تاریخ تکرار شود، VET می‌تواند شاهد حرکت به سمت ۰.۰۵۴ دلار در این هفته باشد، اصلاح مختصری تا ژوئن، و سپس یک روند صعودی به ۰.۷۰ دلار تا نوامبر.” دلار.”

VeChain از انتزاع حساب استقبال می کند

شبکه VeChain به نقطه عطف قابل توجهی رسیده است که می تواند مثبت بودن بلاک چین را افزایش دهد.

Account Abstraction (AA) اکنون در شبکه به صورت زنده است و دنیای جدیدی را برای VeChain باز می کند. علاوه بر ایجاد یکپارچگی قابلیت همکاری، انتزاع حساب همچنین کیف پول های قرارداد هوشمند قابل برنامه ریزی را برای تجربه کاربری بهتر و امنیت بیشتر باز می کند.

EOAها، کیف پول‌های متعلق به کاربر و کنترل دستی خارج از بلاک چین، به استانداردی برای تعاملات بلاک چین تبدیل شده‌اند که نیاز به پردازش و مدیریت دستی از طریق یک جفت کلید عمومی-خصوصی دارند.

در همین حال، تعاملات در VeChain از طریق یک حساب خارجی (EOA) آغاز شد.

انتزاع حساب در حال دور شدن از حساب‌های سنتی متعلق به خارجی (EOAs) به سمت رویکردی انعطاف‌پذیرتر و قابل برنامه‌ریزی است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا