🚨 اخبار ارز دیجیتال

VeChain (VET) با راه‌اندازی توکن جدید، افزایش ۸۰ درصدی را ادغام می‌کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

VeChain (VET) قصد دارد فوریه را با شکوه و با بهترین تعطیلی ماهانه خود از زمان شروعش به پایان برساند. طبق داده های CoinMarketCap، تا زمان نگارش این مقاله، VET با ۴.۰۵ درصد افزایش به ۰.۰۵۰۵۱ دلار در ۲۴ ساعت رسیده است. ماه گذشته، VET بیش از ۸۰٪ افزایش یافت که بالاترین بسته شدن ماهانه خود را از زمان اولین شبکه اصلی خود در سال ۲۰۱۸ نشان داد.

نقطه عطف ترکیبی

برای تقویت این نقطه عطف، VeChain اقدامات بعدی خود را برای دستیابی به دستور کار پایداری خود اعلام کرد. این پروتکل راه اندازی VeBetterDAO را اعلام کرد، یک پلت فرم اختصاصی برای تقویت نوآوری های پایدار.

راستی در رابطه با به‌روزرسانی، VeChain اظهار داشت که VeBetterDAO را به‌منظور ارائه اکوسیستم برنامه‌های غیرمتمرکز پایدار بین‌صنعتی (dApp) طراحی کرده است. پلتفرم VeBetterDAO به کاربران انگیزه می دهد و گفت که پلت فرم جدید تکامل یافته Web3 برای Better Whitepaper است که اولین بار سال گذشته زمانی که همکاری خود را با گروه مشاوره بوستون (BCG) اعلام کرد، معرفی شد.

برای ایجاد یک مدل عملیاتی مستقل برای پلتفرم جدید، VeChain گفت که دو توکن جدید $B3TR و $VOT3 را راه اندازی خواهد کرد. او گفت که راه اندازی شبکه آزمایشی VeBetterDAO توکن B3TR دلار را به اولین شرکت کنندگان ارسال خواهد کرد.

VeChain به طور پیوسته نفوذ خود را در دنیای پایداری با اختراعات و مشارکت های قابل توجه در چند سال گذشته گسترش داده است.

آیا VeChain ATH را دوباره آزمایش خواهد کرد؟

VeChain طی چند ماه گذشته با افزایش علاقه سرمایه گذاران به پروتکل، افزایش قیمت قابل توجهی را به نمایش گذاشته است. پشت سر گذاشتن بهترین بسته شدن ماهانه می‌تواند نشانه خوبی باشد که می‌تواند به VET کمک کند تا بالاترین رکورد قبلی ۰.۲۷۸۲ دلار (ATH) را دوباره آزمایش کند.

در حالی که ارزش فعلی سکه هنوز با آن نقطه فاصله دارد، احساسات صعودی پیرامون قیمت بیت کوین و افزایش آن به ۶۰۰۰۰ دلار نیز می تواند باعث افزایش بی سابقه ای شود که می تواند در درازمدت به نفع VET باشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا