اخبار ارز دیجیتال

جمع بندی VC: ZK Proof، پروتکل DeFi، طول عمر DAO جذب سرمایه گذاری

معاملات سرمایه خطرپذیر در اواخر سال ۲۰۲۲ در بحبوحه بازار نزولی کاهش یافت. اما در پشت صحنه، استارت آپ های بلاک چین به ساخت خود ادامه می دهند.

سال ۲۰۲۳ برای سرمایه گذاری مخاطره‌آمیز ارزهای دیجیتال آغازی گرم است زیرا این صنعت همچنان از بازار نزولی طولانی‌مدت ظهور می‌کند. اما این بدان معنا نیست که هیچ معامله ای وجود ندارد. در ژانویه، Cointelegraph گزارش داد که ۱۲۵ میلیون دلار از Blockstream، ۶۰ میلیون دلار از Quicknode، و یک جفت صندوق اکوسیستم به ارزش ۱۵۰ و ۵۰ میلیون دلار به ترتیب از Injective و SSV جمع آوری کرده است.

آخرین نسخه VC Roundup هفت معامله سرمایه گذاری کوچک را به نمایش می گذارد که ممکن است نادیده گرفته شده باشند.

مربوط: گزارش: سرمایه گذاری های سرمایه گذاری خطرپذیر در بلاک چین به افت خود ادامه می دهد

=هیچکدام؛ بنیاد بودجه ۲۲ میلیون دلاری را تکمیل می کند

در ژانویه، Polygon Capital دور بودجه ۲۲ میلیون دلاری را رهبری کرد. Foundation یک شرکت توسعه دهنده اتریوم است که بر اثبات دانش صفر (ZK) متمرکز است. افزایش سرمایه که به = صفر می رسد. این پایه ۲۲۰ میلیون دلاری است که برای کمک به شرکت در گسترش بازار پروف ZK استفاده خواهد شد. Proof Market این شرکت یک پروتکل دسترسی به داده است که بلاک چین های لایه ۱ و لایه ۲ را قادر می سازد تا در صورت تقاضا، بدون تکیه بر واسطه های متمرکز، اثبات های ZK را تولید کنند. =nil؛ گفته شد Proof Market برای ارائه انتقال امن داده بین اتریوم و پروتکل های عمومی ایجاد شده است. یکی از بنیانگذاران بنیاد کنستانتین روماشوک.

مربوط: داستان های برتر برای جمع آوری سرمایه رمزنگاری در سال ۲۰۲۲

تامین کننده زیرساخت اتریوم Blocknative 15 میلیون دلار جمع آوری می کند

شرکت زیرساخت Web3 Blocknative 15 میلیون دلار برای حمایت از رشد مداوم خود در بازارهای اتریوم و بلاک چین عمومی جمع آوری کرده است. این شرکت با ارائه نظارت بر تراکنش‌های بلادرنگ که به اعتبارسنجی‌ها اجازه می‌دهد تا پاداش‌های سهام خود را بهینه کنند، خود را به عنوان یک سازنده بلاک اتریوم پس از ادغام تثبیت کرده است. چندین شرکت سرمایه گذاری در دور تامین مالی شرکت کردند، از جمله Blockchain Capital، Foundry Group، Fenbushi Capital، Hack VC و IOSG Ventures. Blocknative تا به امروز در مجموع ۳۴ میلیون دلار جمع آوری کرده است.

استارتاپ Web3 Nillion 20 میلیون دلار جمع آوری کرد

Nillion، پلتفرم زیرساخت Web3، یک دور بودجه استراتژیک به ارزش ۲۰ میلیون دلار را به عنوان بخشی از تلاش مداوم خود برای ترویج تمرکززدایی بدون فناوری بلاک چین بسته است. بیش از ۱۵۰ سرمایه گذار از جمله Big Brain Holdings، Chapter One، GSR، Hashkey و SALT Fund در این دور شرکت کردند. تیم موسس Nillion شامل مدیران سابق Uber، Hedera Hashgraph و Indiegogo است. این شرکت همچنین مدیران سابق Coinbase و Nike را استخدام کرده است. نیلیون تمرکززدایی را بدون بلاک چین تسهیل می کند، اما فناوری آن کیف پول چند زنجیره ای را ارائه می دهد که با بلاک چین های موجود سازگار است.

هک وی سی پیشتاز دور بذر ۴.۹ میلیون دلاری ارشمیدس است

Archimedes، یک بازار وام دهی غیرمتمرکز مالی (DeFi)، در ماه فوریه با یک دور اولیه ۴.۹ میلیون دلاری با حمایت شرکت‌های خطرپذیر از جمله Hack VC، Uncorrelated Venture، Psalion و Truffle Ventures راه‌اندازی شد. بازار ارشمیدس با استفاده از توکن‌های غیرقابل تعویض، استقراض و وام‌دهی را تسهیل می‌کند، جایی که کسانی که اهرم می‌کنند، NFT‌هایی دریافت می‌کنند که نشان‌دهنده استیبل کوین‌های بازدهی هستند. این پلتفرم اهرمی تا ۱۰ برابر مبلغ اصلی وثیقه ارائه می دهد.

بخش DeFi در طول اپیدمی مالی متمرکز سال ۲۰۲۲ مورد بررسی قرار گرفته است. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، DeFi شکاف اعتباری قابل توجهی را در بازار پس از شکست آشکار CeFi کاهش داده است.

مربوط: چیز بزرگ بعدی DeFi: مشتقات ذخیره سازی مایع

کیف پول Ethos پشتوانه سرمایه گذاری دریافت می کند

کیف پول Ethos Sui Blockchain یک دور اولیه ۴.۲ میلیون دلاری را به رهبری Boldstart Ventures و gumi Cryptos Capital در ژانویه تکمیل کرد. Ethos یک کیف پول دیجیتالی است که به کاربران امکان می دهد ارزهای دیجیتال و NFT را با استفاده از افزونه کروم ذخیره کنند. این کیف پول همچنین دسترسی به برنامه های غیرمتمرکز در بلاک چین Sui را که توسط Mysten Labs تأسیس شده است، فراهم می کند. در سال ۲۰۲۲، Mysten Labs با حامیانی از جمله Coinbase Ventures، Jump Crypto، Andreessen Horowitz و FTX Ventures که اکنون از بین رفته است، ۳۰۰ میلیون دلار برای حمایت از Sui جمع آوری کرد.

VitaDAO 4.1 میلیون دلار جمع آوری می کند

به نظر می رسد بازار سازمان های غیرمتمرکز مستقل (DAO) در میان موارد استفاده جدید برای ساختارهای موجودیت جدید در حال رشد است. در ماه ژانویه، سازمان تحقیقات علم طول عمر VitaDAO 4.1 میلیون دلار از مشارکت کنندگانی از جمله Pfizer Ventures، Shine Capital، L1 Digital، Web3 native Beaker DAO و Spaceship DAO جمع آوری کرد. VitaDAO گفت که این بودجه تحقیقات طولانی مدت را تأمین می کند و یک استارتاپ جدید بیوتکنولوژی را در اواخر این سه ماهه راه اندازی می کند. این وجوه همچنین برای تسهیل تجاری سازی و صدور مجوز دارایی های IP-NFT VitaDAO استفاده خواهد شد. این یک NFT است که نشان دهنده مالکیت معنوی و پتنت برای پروژه های تحقیقاتی درمانی است.

Hyper Oracle بودجه Pre-Seed با حمایت Sequoia چین را می بندد

یکی دیگر از شرکت‌های متمرکز بر ZK، Hyper Oracle، ۳ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری اولیه به رهبری Sequoia China و Dao5 جمع‌آوری کرده است. این شرکت یک پروتکل نمایه سازی و اتوماسیون بلاک چین برای یکپارچه سازی سیستم های مقاوم در برابر ZK ایجاد کرده است. این به Hyper Oracle اجازه می‌دهد تا میان‌افزار را سریع‌تر و ایمن‌تر اجرا کند. Hyper Oracle از این بودجه برای توسعه تحقیق و توسعه و استخدام پرسنل اضافی استفاده خواهد کرد.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا