🚨 اخبار ارز دیجیتال

جمع بندی VC: سرمایه گذاران روی تجزیه و تحلیل بلاک چین، بازی ها و حریم خصوصی ارزهای دیجیتال تمرکز می کنند

Bubblemaps، CoinScan، Hinkal Protocol، Mythic Protocol برخی از جدیدترین معاملات تامین مالی ارزهای دیجیتال و بلاک چین هستند.

استارت آپ های کریپتو با وجود نقدینگی فشرده و شرایط نامطلوب اقتصاد کلان به افزایش سرمایه ادامه می دهند. در ماه سپتامبر، آمیت ماهاجان، یکی از خالقان Farmville، ۳۳ میلیون دلار برای ساخت بازی های Web3، و برندهای Animoca، ۲۰ میلیون دلار سرمایه برای توسعه پلتفرم Mocaverse خود جمع آوری کردند. پیشرفت های قابل توجهی در این زمینه حاصل شده است، از جمله شفاف سازی

در اقدامی دیگر، Blockchain Capital دو صندوق جدید را در ماه سپتامبر بست، با ۵۸۰ میلیون دلار که قرار است در ماه‌های آینده برای بازی‌های کریپتو و پروژه‌های مالی غیرمتمرکز مستقر شود. جمع بندی VC Cointelegraph آخرین پروژه هایی را که علیرغم روند نزولی بلندمدت بازار در حال افزایش سرمایه هستند، برجسته می کند.

Bubblemaps 3.2 میلیون دلار برای تجسم داده ها تضمین می کند

استارت‌آپ بصری سازی داده Bubblemaps در یک دور سرمایه‌گذاری اولیه به رهبری INCE Capital، ۳ میلیون یورو (۳.۲ میلیون دلار) تضمین کرده است. این شرکت می‌گوید این بودجه برای رشد تیمش، استخدام توسعه‌دهندگان اضافی و گسترش تلاش‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی استفاده خواهد شد. Stake Capital، Momentum 6، Lbank، V3ntures، Nicolas Bacca از Ledger، Dyma Budrin از Hacken و Owen ‘Hasheur’ Simonin، کارآفرین فرانسوی نیز کمک مالی کردند. این شرکت یک هدف بلندپروازانه برای تبدیل شدن به Google Analytics Web3 دارد. طبق گزارش ها، مشارکت هایی با Arbitrum، Polygon، Avalanche و BNB Chain ایجاد شده است.

تجزیه و تحلیل بلاک چین CoinScan 6.3 میلیون دلار جمع آوری می کند

پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال CoinScan در ماه سپتامبر ۶.۳ میلیون دلار جمع آوری کرد تا بررسی های ایمنی، تجزیه و تحلیل دارندگان و airdrop و تجزیه و تحلیل احساسات اجتماعی را در سراسر جامعه ارزهای دیجیتال ارائه دهد. CoinScan اولین محصول از CryptoHub، یک شرکت Web3 است که بر اقتصاد بلاک چین متمرکز شده و توسط میلیاردر Shalom MecKenzie، بزرگترین سهامدار فردی DraftKings، و سرمایه گذارانی از Playtech و iAngels حمایت می شود. مکنزی در بیانیه‌ای گفت: «درست مانند شرط‌بندی ورزشی، ارزهای دیجیتال باید ابزارها و داده‌هایی را در اختیار مردم قرار دهند تا ارزیابی‌های خود را از ریسک و پاداش انجام دهند.» کوین‌اسکن بینشی از نمودار ارائه می‌دهد که ادعا می‌شود داده‌های به‌دست‌آمده از منابع متعدد را ارائه می‌دهد.

پروتکل Hinkal 4.1 میلیون دلار را برای تقویت حریم خصوصی تراکنش های DeFi تضمین می کند

پروتکل حریم خصوصی هینکال ۴.۱ میلیون دلار را در دور اولیه سرمایه گذاری به رهبری دریپر آسوشیتس تضمین کرده است. بر اساس بیانیه ای، این پروتکل برای ارائه یک لایه پیشرفته از حریم خصوصی طراحی شده است و تضمین می کند که تراکنش ها و دارایی ها در پروتکل های مختلف مالی غیرمتمرکز (DeFi) از دید عموم محافظت می شوند. همچنین Psalion Hedge Fund، NGC Ventures، NoLimit Holdings، Draper Dragon، Peer VC، Orange DAO و Web3.com Ventures در این دور شرکت داشتند. Draper Associates در شرکت‌های فناوری مختلفی از جمله Hotmail، Skype، Baidu، Tesla، SpaceX، Twitch، Cruise، Carta، Webflow، Robinhood و Coinbase سرمایه‌گذاری کرده است.

Mythic Protocol 6.5 میلیون دلار برای سرگرمی های مشترک جمع آوری می کند

Mythic Protocol دور اولیه ۶.۵ میلیون دلاری را با همکاری ییدا گائو از Shima Capital با سرمایه گذارانی از جمله Alpha JWC، Saison Capital، GDP Ventures و Planetarium Labs بسته است. تیم پشت این پروژه در حال کار بر روی یک اکوسیستم سرگرمی مشترک است که از استراتژی بازی اول برای جذب، حفظ و رشد کاربران استفاده می کند. این بودجه در ماه های آینده برای توسعه و راه اندازی یک محصول اصلی اولیه متمرکز بر گیمرها، سازندگان و سرمایه گذاران اختصاص خواهد یافت. در بیانیه آمده است: «با تیم موسس که از سال ۲۰۰۹ بیش از ۲۵۰ عنوان بازی را از یکی از بزرگ‌ترین استودیوهای بازی‌سازی جنوب شرقی آسیا عرضه کرده‌اند، شکی نداریم که آنها به رکورد موفقیت خود در چرخه بعدی بازی‌ها ادامه خواهند داد. آیدا گائو، بنیانگذار سیما کاپیتال.

قبل از شروع: ConsenSys برنامه پیش شتاب دهنده را برای بنیانگذاران Web3 راه اندازی می کند

شرکت فناوری ConsenSys از راه اندازی برنامه پیش شتاب دهنده خود، ConsenSys Fellowship خبر داد.، از استارت آپ های Web3 در مراحل اولیه پشتیبانی می کند. هدف این بورسیه کمک به استارت‌آپ‌های در مراحل اولیه است تا شکاف بین یک ایده با پتانسیل و یک کسب‌وکار، محصول یا ابزار فعال را پر کنند. این برنامه ۱۲ هفته ای کارگاه های آموزشی، برنامه درسی هفتگی، راهنمایی و دسترسی به شبکه ConsenSys را برای سرعت بخشیدن به ۱۵ استارت آپ ارائه می دهد. تیم های کمک هزینه واجد شرایط برای سرمایه گذاری اضافی از وقف ۱.۵ میلیون دلاری هستند.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت” – رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند


نویسنده: Ana Paula Pereira
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا