اخبار ارز دیجیتال

ولد مجوز دادگاه را برای سازماندهی مجدد هیئت مدیره دریافت می کند

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور از آگوست ۲۰۲۲ در مراحل ورشکستگی قرار دارد.

صرافی ارز دیجیتال Vold مستقر در سنگاپور که از آگوست ۲۰۲۲ در مراحل ورشکستگی قرار دارد، اعلام کرده است که مجوز سازماندهی مجدد هیئت مدیره خود را از دادگاه دریافت کرده است. مدیریت جدید روند نجات شرکت را رهبری خواهد کرد.

در ۲۴ آگوست، یکی از بنیانگذاران Vauld دارشان باتیجا گفت: روشن شد X (توئیتر سابق) گزارش داد که این شرکت پیش نویس توافق نامه ای را در دادگاه سنگاپور تصویب کرده است. بر اساس برنامه ریزی انجام شده، مدیرعامل جدید، نمایندگان طلبکاران و مدیران طرح جایگزین هیات مدیره فعلی خواهند شد.

این پلتفرم همچنین بررسی‌های «مشتری خود را بشناسید» (KYC) را برای مشتریان فعلی از سر گرفته است که اکنون باید اسناد تأیید را دوباره ارسال کنند. در آگوست ۲۰۲۲، مجری قانون هند ۴۶.۴ میلیون دلار از Flipvolt Technologies، شعبه هند Vauld، به ظن پولشویی ضبط کرد.

مربوط: بنیانگذار ۳AC با اثبات شهروندی سنگاپور از اتهامات تحقیر آمیز اجتناب می کند

ولد در ژوئیه ۲۰۲۲ گزینه های برداشت مشتریان را مسدود کرد و دلیل آن شرایط نامطلوب بازار و دو هفته افزایش هزینه بود که منجر به هزینه های برداشت ۲۰۰ میلیون دلاری شد. این شرکت به ضررهای مربوط به کاهش قیمت ارزهای دیجیتال اصلی و قرار گرفتن در معرض استیبل کوین UST اشاره کرد که در ماه می ۲۰۲۲ ورشکست شد.

در آگوست ۲۰۲۲، یک مهلت سه ماهه برای تدوین برنامه بهبود اعطا شد. این طرح مستلزم خرید توسط سرمایه‌گذار ارز دیجیتال Nexo در سوئیس بود، اما مذاکرات در ژانویه ۲۰۲۳ پس از یورش مجریان قانون به دفاتر Nexo متوقف شد.

در همان ماه، دادگاه سنگاپور به ولد حمایت بیشتری از طلبکار اعطا کرد که در فوریه تمدید شد. این شرکت حدود ۴۰۰ میلیون دلار از طلبکاران بدهکار است که بیشتر آن از طریق سپرده گذاران فردی است.

مجله: صرافی های ارز دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا