اخبار ارز دیجیتال

ولد مجوز دادگاه را برای سازماندهی مجدد هیئت مدیره دریافت می کند

دوره های اندرو تیت

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور از آگوست 2022 در مراحل ورشکستگی قرار دارد.

صرافی ارز دیجیتال Vold مستقر در سنگاپور که از آگوست 2022 در مراحل ورشکستگی قرار دارد، اعلام کرده است که مجوز سازماندهی مجدد هیئت مدیره خود را از دادگاه دریافت کرده است. مدیریت جدید روند نجات شرکت را رهبری خواهد کرد.

در 24 آگوست، یکی از بنیانگذاران Vauld دارشان باتیجا گفت: روشن شد X (توئیتر سابق) گزارش داد که این شرکت پیش نویس توافق نامه ای را در دادگاه سنگاپور تصویب کرده است. بر اساس برنامه ریزی انجام شده، مدیرعامل جدید، نمایندگان طلبکاران و مدیران طرح جایگزین هیات مدیره فعلی خواهند شد.

این پلتفرم همچنین بررسی‌های «مشتری خود را بشناسید» (KYC) را برای مشتریان فعلی از سر گرفته است که اکنون باید اسناد تأیید را دوباره ارسال کنند. در آگوست 2022، مجری قانون هند 46.4 میلیون دلار از Flipvolt Technologies، شعبه هند Vauld، به ظن پولشویی ضبط کرد.

مربوط: بنیانگذار 3AC با اثبات شهروندی سنگاپور از اتهامات تحقیر آمیز اجتناب می کند

ولد در ژوئیه 2022 گزینه های برداشت مشتریان را مسدود کرد و دلیل آن شرایط نامطلوب بازار و دو هفته افزایش هزینه بود که منجر به هزینه های برداشت 200 میلیون دلاری شد. این شرکت به ضررهای مربوط به کاهش قیمت ارزهای دیجیتال اصلی و قرار گرفتن در معرض استیبل کوین UST اشاره کرد که در ماه می 2022 ورشکست شد.

در آگوست 2022، یک مهلت سه ماهه برای تدوین برنامه بهبود اعطا شد. این طرح مستلزم خرید توسط سرمایه‌گذار ارز دیجیتال Nexo در سوئیس بود، اما مذاکرات در ژانویه 2023 پس از یورش مجریان قانون به دفاتر Nexo متوقف شد.

در همان ماه، دادگاه سنگاپور به ولد حمایت بیشتری از طلبکار اعطا کرد که در فوریه تمدید شد. این شرکت حدود 400 میلیون دلار از طلبکاران بدهکار است که بیشتر آن از طریق سپرده گذاران فردی است.

مجله: صرافی های ارز دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا