اخبار ارز دیجیتال

Vanguard ورود ETF بیت کوین را در گرد و غبار رها کرد، نزدیک به ۱ میلیارد دلار در بیت کوین Coinbase شش جفت معاملاتی BTC، ETH، BNB پس از انتقال از بایننس ناپدید شد: Crypto News Digest توسط U.Today

U.Today سه خبر مهم روز گذشته را ارائه می دهد. نگاهی دقیق تر به دنیای کریپتو بیندازید!

Vanguard جریان های ورودی بیت کوین ETF را در گرد و غبار رها می کند

به زودی x پستاریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، گفت که از زمان راه اندازی ETF های بیت کوین، Vanguard، یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری جهان، جذب شده است حدود ۳۰ میلیارد دلار ورودی وجود دارد. این نشان دهنده نتیجه ای است که شش برابر بزرگتر از آنچه ETF های بیت کوین به دست آورده اند. این هجوم، پیشتاز Vanguard را در TradFi با وجود رشد انفجاری صنعت کریپتو و توجه گسترده‌ای که ETF‌های بیت‌کوین دریافت می‌کنند، برجسته می‌کند. Vanguard به خاطر موضع محافظه کارانه بنیانگذار فقید خود جک بوگل در مورد سرمایه گذاری شناخته شده است. در حالی که این شرکت نسبت به ماهیت سفته‌بازی بازار ارزهای دیجیتال محتاط است، ترجیح می‌دهد در دارایی‌هایی سرمایه‌گذاری کند که بازده ملموسی مانند سود سهام و پرداخت‌های بهره را فراهم می‌کنند. این رویکرد منجر به ظهور جنبش #بایکوت پیشاهنگ در شبکه های اجتماعی شد. با این حال، ونگارد موضع خود را تغییر نداد و به برداشت حتی وجوه بیت کوین تحت حمایت آتی از پلتفرم خود ادامه داد.

تقریباً یک میلیارد دلار بیت کوین پس از انتقال از صرافی بزرگ ایالات متحده ناپدید شد

طبق اطلاعات ارائه شده توسط Whale Alert، دیروزدر ۱۹ فوریه، صرافی رمزارز ایالات متحده Coinbase شاهد برداشت قابل توجهی از بیت کوین (۱۸۴۸۴.۶۹ BTC) به ارزش تقریبی ۹۶۲.۱۵ میلیون دلار بود. برداشت در دو انتقال انجام شد: اولی ۹۳۲۲ بیت کوین (به ارزش ۴۸۵.۲۴۸ میلیون دلار) را به آدرس “۱AyhP” منتقل کرد، در حالی که دومی ۹۱۶۲ بیت کوین (به ارزش ۴۷۶.۹ میلیون دلار) را به آدرس “۱۹hJg” منتقل کرد. جالب اینجاست که هر دو آدرس اخیرا ایجاد شده اند و هیچ سابقه تراکنش قبلی ندارند. به نظر نمی رسد این عقب نشینی قابل توجه بر قیمت بیت کوین تأثیری داشته باشد. زیرا در طول نقل و انتقالات، بیت کوین به رشد خود ادامه داد و ارزش آن به ۵۲۴۰۰ دلار افزایش یافت. با این حال، تا لحظه نگارش این مقاله، بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته اندکی کاهش یافته است (۰.۱۱%) و ارزش آن به ۵۲۰۳۵ دلار می رسد.

بایننس شش جفت معاملاتی بیت کوین، اتریوم و BNB را از فهرست خارج خواهد کرد

در یک توسعه اخیربایننس در ارائه محصولات خود تجدید نظر کرده و تصمیم خود را برای توقف پشتیبانی از برخی از آنها اعلام کرده است. صرافی کریپتو از ساعت ۱۸:۰۰ (UTC) در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۴، معاملات و خدمات اشتراک توکن‌های اهرمی بایننس (BLVT) را به حالت تعلیق در می‌آورد، پس از آن خدمات بازخرید متوقف می‌شود و در مورد حذف نهایی این محصولات از فهرست تصمیم‌گیری می‌شود. توکن های اهرمی که از فهرست حذف خواهند شد عبارتند از دو جفت BNB، دو جفت ETH و دو جفت بیت کوین: BNBUP/USDT، BNBDOWN/USDT، ETHUP/USDT، ETHDOWN/USDT، BTCUP/USDT، و BTCDOWN/USDT. بایننس برنامه توقف خدمات زیر را ایجاد کرده است: خدمات تجارت و اشتراک برای همه توکن های اهرمی تحت تأثیر قرار گرفته در ساعت ۱۸:۰۰ UTC در ۲۸ فوریه ۲۰۲۴ به حالت تعلیق در می آید. پس از این تاریخ، تمام سفارشات معاملاتی موجود برای این توکن ها به طور خودکار لغو می شوند. برای درک دقیق تر، بایننس اطلاعات بیشتری ارائه کرد در وبلاگش.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا