اخبار ارز دیجیتال

VanEck پیش بینی می کند که قیمت سولانا تا سال 2030 10600 درصد افزایش می یابد

این گزارش همچنین به سناریوی بالقوه تبدیل شدن سولانا به اولین بلاک چین برای پشتیبانی از برنامه های کاربردی با بیش از 100 میلیون کاربر می پردازد.

سولانا، رقیب لایه 1 بلاک چین و اتریوم، شاهد افزایش توکن SOL بومی خود در این هفته به بالای 32 دلار بوده است، زیرا شرکت مدیریت دارایی Van Eck پیش‌بینی می‌کند که افزایش قیمت بیشتر شود و پیش‌بینی قیمت خود را به اشتراک بگذارد.

VanEck در گزارش خود سناریوهای ارزیابی مختلفی را بیان کرد که در آنها قیمت Solana (SOL) از 9.81 دلار محافظه کارانه تا 3211.28 دلار بلندپروازانه تا سال 2030 (بر خلاف قیمت هدف اتریوم) متغیر است (11800 دلار).

این بدان معناست که قیمت سولانا طی چند سال آینده 10600 درصد افزایش خواهد یافت. این گزارش همچنین به سناریوی بالقوه تبدیل شدن سولانا به اولین بلاک چین برای پشتیبانی از برنامه های کاربردی با بیش از 100 میلیون کاربر می پردازد.

علاوه بر این، این گزارش نشان می‌دهد که سولانا ممکن است در آینده به اتریوم نزدیک‌تر شود. VanEck برای مدتی درگیر فضای رمزنگاری شده است، از جمله در سال‌های اخیر درخواست صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه کرده است.

اسکرین شات عملکرد قیمت سولانا. منبع: TradingView

SOL با رشد چشمگیر بیش از 200 درصد از ابتدای سال 2023 به 10 ارز دیجیتال برتر صعود کرده است. کل مبلغ قفل شده در اکوسیستم سولانا 378 میلیون دلار است.

با این حال، این احتمال وجود دارد که قیمت SOL تا حدی کاهش یابد. شاخص حرکت روزانه جهت دار (DMI) حمایت فزاینده ای را از خرس ها در نمودار روزانه نشان می دهد و بازار کریپتو شاهد افزایش قیمت بیت کوین (BTC) به 35000 دلار در روزهای اخیر بوده است. اکنون برای محافظت از سودهای انباشته شده از آن زمان به اقدام قوی از سوی گاوها نیاز است. آن زمان.

اگر گاوها نتوانند دست بالا را به دست آورند، می تواند منجر به سقوط به زیر 30 دلار شود. معامله گرانی که یک موقعیت کوتاه در SOL را در نظر می گیرند ممکن است بخواهند فروش را در نظر بگیرند. این تحت تأثیر شاخص های فنی است، جایی که خط آبی (+DI) در حال کاهش و خط قرمز (-DI) در حال افزایش است، که نشانه کاهش بالقوه قیمت است.

مربوط: آزمایشگاه سولانا انکوباتور Web3 را برای ارائه پشتیبانی از توسعه و تامین مالی راه اندازی می کند

این الگو نشان دهنده افزایش نفوذ نزولی و احتمال رکود بازار است که می تواند منجر به کاهش 15 درصدی قیمت سولانا از ارزش فعلی 32 دلار شود. این مصادف با سطح حمایت نزدیک است که توسط میانگین متحرک نمایی 21 روزه تقویت شده است.

مجله: 2009، 5050 بیت کوین به قیمت 5 دلار: ارز دیجیتال هلسینکی مدعی شهرت است

نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا