اخبار ارز دیجیتال

Ether the Ether: VanEck دو تبلیغ ETF را قبل از راه اندازی دوشنبه منتشر می کند

اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ، می‌گوید اگر برنامه‌های ETF آتی اتریوم و ETF بیت‌کوین اسپات‌بیت تایید شوند، جنگ بازاریابی بر خلاف هر چیزی که قبلا دیده بود، رخ خواهد داد.

شرکت مدیریت سرمایه گذاری VanEck در حال راه اندازی موتور بازاریابی برای صندوق معاملات آتی اتریوم (ETF) “آینده” خود است، و برخی از تحلیلگران می گویند که این صندوق می تواند تا ۲ اکتبر راه اندازی شود.

در ۲۸ سپتامبر، VanEck دو آگهی تلویزیونی با مضمون «Enter the Ether» منتشر کرد که نشان می‌دهد ETF استراتژی اتریوم (Ticker EFUT) این شرکت «به‌زودی می‌آید».

این تبلیغات در همان روز پخش شد که VanEck بیانیه مطبوعاتی در مورد EFUT آتی منتشر کرد، که در بورس گزینه های شیکاگو فهرست می شود و در آنجا رئیس تجارت فعال VanEck، گرگ کرسنر، اعلام کرد که او آن را مدیریت خواهد کرد.

اریک بالچوناس و جیمز سیفرت، تحلیلگران ETF بلومبرگ ایمان داشتن تبلیغات تلویزیونی ممکن است نشان دهد که یک ETF آتی اتریوم “زودتر از حد انتظار به ثمر می رسد.”

سیفرت انتظار دارد که ETF جدید VanEck در روز دوشنبه راه اندازی شود، اگرچه سند ۲۹ سپتامبر می گوید ۶۰ روز دیگر تا اجرایی شدن زمان باقی مانده است. او گفت: درک ما این است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار در حال تسریع این تصویب‌ها است.

لطفا اتر را وارد کنید

اولین تبلیغ VanEck “Enter the Ether” یک ویدیوی ۱۵ ثانیه ای نسبتاً کوتاه و عجیب است که پنج بازیگر آن به دوربین خیره شده اند و موسیقی عجیب و غریب و بیگانه مانندی در پس زمینه پخش می شود.

این بازیگر می گوید: “اتریوم. اکنون در فرم ETF است. به زودی عرضه می شود.”

بازیگر دیگری می گوید: «اوه، HODL یا فورک آف» و آگهی با پیام «Ether the Ether» به پایان می رسد.

تبلیغ دوم ساده‌تر به نظر می‌رسد، با نقطه ۳۰ ثانیه‌ای که نشان می‌دهد «تغییر» به زودی در راه است و کشش گرانشی اتریوم «همه را به داخل خواهد کشید».

Balciunas انتظار دارد تلاش های بازاریابی بیشتری از سوی صادرکنندگان ETF در صورت تایید آنها انجام شود، به خصوص اگر ETF بیت کوین نقطه ای چراغ سبز دریافت کند.

این یک جنگ بازاریابی خواهد بود که قبلاً هرگز ندیده‌ایم، زیرا هر شرکتی همان چیزی را در همان روز راه‌اندازی می‌کند. بی‌سابقه است.»

مربوط: SEC، BlackRock، Invesco تصمیم گیری ETF بیت کوین را به تاخیر انداختند

در همین حال، شرکت خدمات مالی Valkyrie به کوین تلگراف گفت که به زودی از طریق ETF استراتژی بیت کوین موجود خود، قرار گرفتن در معرض اتر را آغاز خواهد کرد. این شرکت یکی از اولین شرکت هایی خواهد بود که این کار را انجام می دهد در حالی که چندین پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال بررسی است.

در ۲۸ سپتامبر، آقای سیفرت در پستی نوشت

۱۵ ETF آتی اتر از ۹ ناشر برای راه اندازی رقابت می کنند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا