🚨 اخبار ارز دیجیتال

VanEck 10٪ از سود Ether ETF را به توسعه دهندگان اصلی اهدا می کند

ذینفع Protocol Guild، تیمی متشکل از بیش از ۱۵۰ توسعه دهنده هسته اتریوم خواهد بود. VanEck استدلال می کند که مدیران دارایی باید بخشی از سود ETF اتر را به جامعه برگردانند.

VanEck، یک شرکت مدیریت دارایی جهانی، در ۲۹ سپتامبر اعلام کرد که ۱۰٪ از کل سود حاصل از صندوق معامله آتی Ether Futures Traded Exchange (ETF) را به مدت ۱۰ سال به توسعه دهندگان اصلی اتریوم اهدا خواهد کرد. در توییتر (توئیتر سابق) اعلام شد.

ذینفع آن Protocol Guild خواهد بود، گروهی متشکل از بیش از ۱۵۰ توسعه دهنده که فناوری هسته اتریوم را حفظ می کنند. به گفته VanEck، منطقی است که مدیران دارایی بخشی از سود خود را به جوامعی که پروتکل‌های رمزنگاری می‌سازند بازگردانند. بیان کرد:

“اگر TradFi بتواند از تلاش های مشارکت کنندگان اصلی اتریوم بهره مند شود، منطقی است که ما به کار آنها پاسخ دهیم. ما سایر مدیران دارایی و صادرکنندگان ETF را تشویق می کنیم که همین کار را انجام دهند. ما شما را تشویق می کنیم که بازپرداخت کنید.”

با این حرکت، VanEck به سایر جوامع رمزنگاری که از شبکه اتریوم پشتیبانی می‌کنند، می‌پیوندد، از جمله Lido Finance، Uniswap، Arbitrum، Optimism، ENS Domains، MolochDAO و Nouns DAO.

بر اساس یک داشبورد عمومی که کمک های مالی ارسال شده به شبکه اصلی صنف را ردیابی می کند، ۴۸۴۶ کمک مالی بیش از ۱۲ میلیون دلار کمک مالی ایجاد کرده است. سپس وجوه بر اساس یک نسبت وزنی بر اساس دوره مشارکت بین اعضا توزیع می شود.

طبق گزارش‌ها، توسعه‌دهندگان Network Core در حال کار بر روی پیشنهاد بهبود اتریوم EIP-4844 (Proto-Danksharding) هستند. این ارتقا دسته جدیدی از انواع تراکنش ها را به اتریوم معرفی می کند و وعده کاهش هزینه تراکنش ها برای پروتکل های لایه ۲ را می دهد.

VanEck در ۲۸ سپتامبر از ETF استراتژی اتریوم (EFUT) آینده خود رونمایی کرد و گفت که در قراردادهای آتی اتر سرمایه گذاری خواهد کرد. این صندوق به طور فعال توسط گرگ کلنزر، رئیس معاملات فعال VanEck مدیریت می شود و در روزهای آینده در بورس گزینه های شیکاگو فهرست می شود.

سایر شرکت‌های سرمایه‌گذاری سنتی که قصد ارائه قراردادهای آتی اتر را دارند شامل Valkyrie و Bitwise هستند، در حالی که خطی از ETF‌های Spot Ether در انتظار تأیید نظارتی از Invesco Galaxy، ARK 21Shares و VanEck هستند. این تعداد همچنان در حال افزایش است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اخیراً تصمیم خود را در مورد تأیید محصولات Spot Ether تا دسامبر به تعویق انداخت.

مجله: جو روبین – حقیقت در مورد تقسیم بنیانگذار ETH و “Crypto Google”


نویسنده: Ana Paula Pereira
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا