اخبار ارز دیجیتال

دارایی های رمزنگاری WisdomTree در سه ماهه چهارم ۶۱.۹ درصد کاهش یافت

بر اساس صورت‌های مالی اخیر، سبد رمزنگاری مدیر صندوق در سه فصل از چهار سه ماهه اخیر ضرر داشته است.

مدیر صندوق ایالات متحده WisdomTree تأیید کرده است که ارزش دارایی های دیجیتال آن در سه ماهه چهارم به شدت کاهش یافته است که منعکس کننده بازار نزولی طولانی مدت بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال است.

صندوق رمزنگاری WisdomTree تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ دارای ۱۳۶ میلیون دلار دارایی است که از ۱۶۳ میلیون دلار در ابتدای سه ماهه کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش ارزش ۲۳ میلیون دلاری است. این شرکت در گزارش سود سه ماهه خود در ۳ فوریه اعلام کرد. بازخریدها یا خروجی ها در طول سه ماهه فقط ۴ میلیون دلار بود. دوازده ماه پیش، سبد ارزهای دیجیتال WisdomTree دارایی هایی به ارزش ۳۵۷ میلیون دلار بود.

مدیر صندوق در سه ماهه چهارم ۲۸.۳ میلیون دلار زیان خالص ثبت کرد، در حالی که درآمد عملیاتی به ۷۳.۳۱ میلیون دلار افزایش یافت. جریان خالص ۵.۳ میلیارد دلاری نهمین سه ماهه متوالی جریان مثبت را رقم زد.

کاهش نزدیک به ۶۲ درصدی WisdomTree نسبت به سال گذشته در سبد ارزهای دیجیتال خود با کاهش گسترده تر بازار کریپتو در مدت مشابه مطابقت دارد. طبق گزارش CoinMarketCap، ارزش بازار ارزهای دیجیتال در پایان سال ۲۰۲۱ بیش از ۲.۲ تریلیون دلار بود، اما یک سال بعد به حدود ۷۹۵ میلیارد دلار کاهش یافت.

WisdomTree در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ با کاهش ارزش ۲۳۵ میلیون دلاری، بیشترین ضرر ارزهای دیجیتال خود را متحمل شد. در آن زمان، بازار ارزهای رمزپایه از ورشکستگی Terra Luna و اثرات سرریز آن بر صندوق تامینی Three Arrows Capital و وام دهنده ارزهای دیجیتال سلسیوس در حال چرخش بود. دو شرکت آخر در ماه جولای اعلام ورشکستگی کردند.

WisdomTree چندین صندوق مبتنی بر بلاک چین را ارائه می دهد که دسترسی به بخش دارایی های دیجیتال را از طریق زیرساخت های مالی سنتی فراهم می کند. در ماه دسامبر، WisdomTree توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تایید شد تا ۹ صندوق دیگر با قابلیت بلاک چین را فهرست کند. با این حال، تلاش‌ها برای فهرست کردن صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین به‌طور مکرر توسط تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار رد شده است.

مربوط: ماه بزرگ بیت کوین: آیا سرمایه گذاران نهادی ایالات متحده معامله گران خرده فروشی آسیایی را شکست دادند؟

به گفته پلتفرم خدمات مالی کریپتو Matrixport، سرمایه‌گذاران نهادی در مواجهه با حرکت‌های منفی اخیر در مورد ارزهای رمزپایه، برای خرید نزول اقدام می‌کنند. داده های ارائه شده توسط این شرکت نشان می دهد که سرمایه گذاران نهادی مستقر در ایالات متحده اکثر خریدهای اخیر بیت کوین را هدایت می کنند.

نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا