اخبار ارز دیجیتال

Valkyrie به راش در برنامه BTC Spot ETF همراه با آتی و ETF های جزئی می پیوندد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر صندوق ارزهای دیجیتال حداقل چهارمین نفری است که در هفته گذشته به دنبال فهرست ETF نقطه بیت بیت کوین بوده است. همچنین شایعه شده است که Fidelity در حال آماده شدن برای درخواست است.

مدیر صندوق ارز دیجیتال Valkyrie به همراه چندین شرکت مالی دیگر که هفته گذشته درخواست های مشابهی را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه کردند، برای یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) اقدام کرده است. Valkyrie در 21 ژوئن فرم ثبت نام S-1 را برای ETF بیت کوین خود در SEC ثبت کرد. در آن، این شرکت قصد خود را برای فهرست کردن صندوق در نزدک تحت نماد BRRR نشان داد.

Valkyrie یک کهنه‌کار ETF فیوچرز بیت‌کوین (BTC) است. این شرکت Valkyrie Bitcoin Strategy ETF (BTF)، دومین ETF معاملات آتی BTC خود در ایالات متحده را در اکتبر 2021 راه اندازی کرد و پس از آن فرصت های ترازنامه Valkyrie (VBB) در دسامبر همان سال ارائه شد. این شرکت VBB را در اکتبر 2022 منحل کرد. Valkyrie همچنین Valkyrie Bitcoin Miners ETF (WGMI) را اداره می کند که اوراق بهادار شرکت هایی را که از استخراج بیت کوین درآمد یا سود می کنند، ردیابی می کند.

در 16 می، این شرکت درخواستی را برای یک ETF آتی BTC به نام ETF استراتژی اهرمی آتی بیت کوین Valkyrie (BTFD) ارائه کرد. همانطور که در مورد ETF پیشنهادی شرکت BTC Spot وجود دارد، BTFD یک صندوق خواهد بود، نه یک تراست.

به نظر می رسد والکری از فعالیت اخیر رقبای خود الهام گرفته است. استفان مک لاگ، مدیر ارشد سرمایه گذاری Valkyrie Investments به کوین تلگراف گفت: آن را هش کن او در یک پادکست در ماه مارس گفت که معتقد است ETF بیت کوین تنها از طریق یک دولت آینده یا اقدام قانونی پس از انتخابات بعدی امکان پذیر خواهد بود.

مطالب مرتبط: BlackRock ETF بایگانی شده در مقیاس خاکستری، اعتماد بیت کوین به اوج خود در سال 2023 نزدیک می شود زیرا خریداران تقویت می شوند

با این حال، بلک راک در تاریخ 15 ژوئن درخواست کرد تا ETF نقطه بیت کوین را به عنوان یک تراست در نزدک درج کند. WisdomTree و Invesco نیز درخواست های مشابهی را در 20 ژوئن ثبت کردند. همچنین گزارش های تایید نشده ای وجود دارد مبنی بر اینکه Fidelity برای ETF نقطه بیت کوین درخواست خواهد کرد. از سوی دیگر، بیت کوین به سرعت در حال افزایش بوده است و در زمان نگارش مقاله 6.41 درصد رشد داشته است.

مجله: سامسونگ بیت کوین ETF 700 میلیون دلار ورشکست شد، کوین بیس از ژاپن خارج شد: آسیا اکسپرسنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا