🚨 اخبار ارز دیجیتال

ETF آتی بیت کوین اهرمی Valkyrie از TradFi Meme الهام گرفته است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از اولین مورد بحث در سال ۲۰۲۱، صندوق سرمایه گذاری اکنون از یک تیک تیک ارزشمند برای یک ETF بیت کوین اهرمی جدید استفاده می کند.

Valkyrie در آخرین برنامه کاربردی صندوق معامله شده مبتنی بر معاملات آتی (ETF) خود، از یکی از میم های محبوب در جامعه مالی توییتر، “fintwit” برای جلب توجه و علاقه استفاده می کند.

در ۱۶ می، این شرکت سرمایه‌گذاری درخواست جدیدی برای یک ETF مبتنی بر معاملات آتی بیت‌کوین ارائه کرد که هدف آن این بود که در نزدک تحت نماد نماد BTFD فهرست شود.

هیچ یک از صندوق های بیت کوین محور Valkyrie در معرض مستقیم خود بیت کوین قرار ندارند. در عوض، به معاملات آتی بیت کوین که در بورس کالای شیکاگو (CME) معامله می شود، متکی است. قراردادهای آتی بیت کوین قراردادهای مالی هستند که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در مورد تغییرات قیمت بیت کوین در آینده حدس و گمان کنند. این قراردادها شما را ملزم به خرید یا فروش بیت کوین به یک تاجر با قیمت از پیش تعیین شده در تاریخ آینده مشخص می کند. برخلاف معامله با بیت کوین واقعی، که در آن شما مالک و دارایی دیجیتال خود هستید، معاملات آتی بیت کوین به معامله گران اجازه می دهد تا بدون داشتن مالکیت مستقیم بر روی قیمت بیت کوین حدس و گمان بپردازند.

در ابتدا برای صندوق اول در نظر گرفته شده بود، طبق گزارشات، علامت پیشنهادی در اکتبر ۲۰۲۱ توسط شرکت بازنگری شد.

برخلاف صندوق موجود BTF (Block Trading Facility)، صندوق پیشنهادی جدید اهرمی را ارائه می دهد که به سفته بازان اجازه می دهد تا در معرض ارزهای رمزپایه غالب قرار بگیرند. BTF یک ETF با مدیریت فعال است که از طریق نزدک در دسترس است و عمدتاً در قراردادهای آتی بیت کوین سرمایه گذاری می کند.

تا کنون، بازار چهار صندوق مختلف مبادله شده مبتنی بر معاملات آتی بیت کوین (ETF) را معرفی کرده است. اولین، معروف به ProShares Bitcoin Futures ETF، در اکتبر ۲۰۲۱ راه اندازی خواهد شد.

تا کنون، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ETF های نقدی بیت کوین و صندوق هایی را معرفی کرده است که در معرض مستقیم ارزهای رمزپایه غالب هستند، با اشاره به نگرانی ها در مورد دستکاری احتمالی بازار در بازار بیت کوین. چندین تلاش برای انجام این کار را رد کرده است.

مربوط: شکست: قاضی درخواست SEC برای مهر و موم کردن اسناد Hinman را رد کرد، ریپل برنده دادگاه شد

شرکت مدیریت دارایی دیجیتال Grayscale در حال حاضر درگیر یک نبرد حقوقی طولانی با SEC است که به دنبال تبدیل کالای اعتماد بیت کوین در مقیاس خاکستری (GBTC) به یک ETF بیت کوین است. این شرکت سرمایه گذاری از تصمیم کمیسیون برای مجوز دادن به ETF های مبتنی بر معاملات آتی به جای ETF های نقطه ای انتقاد کرد و آن را “غیر منطقی” خواند.

در ماه مارس، قاضی‌هایی که در دادگاه استیناف ایالات متحده برای مدار DC ریاست اختلاف بین دو آژانس را بر عهده داشتند، حکم دادند که SEC باید توضیح کاملی درباره درک خود از رابطه بین معاملات آتی بیت‌کوین و بیت‌کوین ارائه دهد. . قیمت لحظه ای بیت کوین

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد: آیا می توان آن را برطرف کرد؟

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا