🚨 اخبار ارز دیجیتال

Valkyrie در معرض قراردادهای آتی اتر قرار می گیرد زیرا SEC ETF بیت کوین را به تاخیر می اندازد

برخی از تحلیلگران حدس می زنند که SEC تصمیمات یا تعویق های مربوط به وجوه قابل معامله در مبادلات رمزنگاری را تا ۳۰ سپتامبر در انتظار تعطیلی دولت ایالات متحده اعلام خواهد کرد.

شرکت مدیریت دارایی Valkyrie ارائه قراردادهای آتی اتر (ETH) را به سرمایه گذاران آمریکایی از طریق صندوق سرمایه گذاری موجود در بورس استراتژی بیت کوین (ETF) آغاز خواهد کرد.

یکی از سخنگویان Valkyrie در ۲۸ سپتامبر به کوین تلگراف گفت که ETF استراتژی بیت کوین (BTC) این شرکت به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا به معاملات آتی ETH و BTC “تحت یک پوشش” دسترسی داشته باشند. . کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC). از ۳ اکتبر، نام صندوق به ETF بیت کوین Valkyrie و Ether Strategy به روز می شود.

در زمان انتشار، SEC تغییرات قوانین پیشنهادی را منتشر نکرده بود که امکان فهرست شدن ETFهای آتی اتر جدید را در بورس اوراق بهادار نزدک فراهم کند. با این حال، کمیسیون دستوری در مورد “تحلیل اضافی” در مورد فهرست بندی صندوق بیت کوین Valkyrie، یک ETF بیت کوین، صادر کرد.

در ۱۶ آگوست، Valkyrie برای صندوقی که به جای سرمایه‌گذاری مستقیم در اتر، از طریق قراردادهای آتی ETH ارائه می‌شد، به SEC پرونده داد. این شرکت همچنین بیت‌کوین ماینر ETF را ارائه می‌کند که اوراق بهادار شرکت‌هایی را که درآمد و سود را از استخراج کریپتو به دست می‌آورند، ردیابی می‌کند و یکی از اولین شرکت‌هایی در ایالات متحده بود که در سال ۲۰۲۱ یک ETF ردیابی معاملات آتی بیت‌کوین را راه‌اندازی کرد. همچنین وجود دارد.

مربوط: آخرین اخبار: SEC فایل های Valkyrie را برای ETF های Ether Futures ارائه می کند

جیمز سیفرت، تحلیلگر اطلاعات بلومبرگ، پیش‌بینی کرده بود که ETF معاملات آتی اتر در هفته اول اکتبر آغاز می‌شود، تا حدی در واکنش به تعطیلی احتمالی دولت ایالات متحده. اگر اعضای کنگره نتوانند به لایحه بودجه دولت برای سال مالی آینده رای بدهند در زمان کافی که جو بایدن رئیس جمهور جو بایدن آن را تا ۳۰ سپتامبر به قانون امضا کند، SEC و بسیاری از آژانس های فدرال دیگر به پرسنل صرف می شوند. .

تا کنون، SEC ETF های رمزنگاری نقطه ای را برای تجارت در ایالات متحده تایید نکرده است، اما بسیاری از کارشناسان معتقدند که پس از برنده شدن Grayscale Investments در بررسی ETF نقطه ای BTC در دادگاه، موقعیت ممکن است تغییر کند. این نشان می دهد که رابطه جنسی وجود دارد. Valkyrie، همراه با چندین شرکت دیگر از جمله BlackRock، برنامه‌های معلقی برای ETF ارز دیجیتال دارد.

مجله: اتریوم به شدت کم ارزش است اما به طور فزاینده ای قدرتمند است: سالن شعله، پدر DeFi


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا