🚨 اخبار ارز دیجیتال

Valkyrie خرید قراردادهای آتی اتر را تا زمان راه اندازی ETF پس می گیرد

اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ، حدس می زد که SEC ممکن است والکری را تحت فشار قرار داده باشد تا خرید قراردادهای آتی ETH را تا زمانی که ETF به طور رسمی تایید شود، متوقف کند.

شرکت مدیریت دارایی Valkyrie گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در انتظار تایید یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) با قراردادهای آتی اتر (ETH) به جای پیش خرید است.

Valkyrie در یک پرونده SEC در ۲۹ سپتامبر گفت که هیچ خرید خاصی را “تا زمانی که اصلاحیه ها اعمال شود” انجام نمی دهد تا قراردادهای آتی ETH را به عنوان استراتژی سرمایه گذاری اولیه ETF منعکس کند. این شرکت در ۲۸ سپتامبر اعلام کرد که قصد دارد به سرمایه گذاران اجازه دهد در معرض اتر و بیت کوین (BTC) تحت یک ETF ترکیبی استراتژی بیت کوین و اتر که قبل از راه اندازی آن در هفته اول اکتبر خریداری می شود، اجازه دهد. او به کوین تلگراف گفت که او برنامه ریزی برای انجام این کار

‘[T]در پرونده SEC آمده است: “صندوق، موقعیت های موجود در قراردادهای آتی اتر را می بندد.”

Cointelegraph با Valkyrie تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد. مشخص نیست که چرا این شرکت ظرف ۲۴ ساعت موضع خود را تغییر داده است. Valkyrie در ماه آگوست برای فهرست کردن یک ETF آتی اتر در بازار Nasdaq به SEC ارسال کرد، اما تنظیم‌کننده‌ها به تصمیمی در مورد تغییرات قوانین پیشنهادی که به وسیله سرمایه‌گذاری اجازه می‌دهد نرسیده‌اند.

مربوط: ورود به اتر: VanEck دو تبلیغ ETF را قبل از راه اندازی دوشنبه منتشر می کند

چندین ETF که قرار است در معرض قراردادهای آتی اتر باشند، از جمله VanEck، Bitwise و ProShares قرار است در هفته اول اکتبر شروع به معامله کنند. با این حال، در ۲۸ سپتامبر، SEC تصمیم خود را در مورد پیشنهاد BTC ETF از Valkyrie و همچنین پیشنهادات BlackRock، Invesco و Bitwise به تعویق انداخت.

این تأخیر چند هفته قبل از ضرب الاجل برنامه ریزی شده ETF SEC رخ می دهد و بسیاری را به این باور رساند که تنظیم کننده ها در پاسخ به تعطیلی احتمالی دولت ایالات متحده عمل می کنند. قانونگذاران تا ۳۰ سپتامبر فرصت دارند تا لایحه ای را برای تأمین مالی دولت برای سال مالی آینده ارائه کنند تا جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده آن را امضا کند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید: بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا