🚨 اخبار ارز دیجیتال

تتر ناشر USDT به گزارش قرار گرفتن در معرض اوراق بهادار چین پاسخ می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تتر، صادرکننده USDT گفت که اقدامات رسانه ها را “نمی پذیرد” و تاکید کرد که مطالب ارائه شده منعکس کننده وضعیت فعلی تتر نیست.

تتر، ناشر استیبل کوین، پاسخی طولانی به گزارش هایی منتشر کرده است که نشان می دهد ذخایر یکی از بزرگترین استیبل کوین ها، تتر (USDT)، زمانی حاوی اوراق بهادار منتشر شده توسط شرکت های چینی بود.

در ۱۶ ژوئن، رسانه های اصلی مانند بلومبرگ، USDT را مورد تردید قرار دادند و تاکید کردند که زمانی از اوراق بهادار منتشر شده توسط شرکت های دولتی چین استفاده می کرد. بلومبرگ به اسناد منتشر شده توسط دادستان کل ایالت نیویورک (NYAG) اشاره کرد و تاکید کرد که USDT زمانی توسط اوراق بهاداری مانند بانک صنعتی و تجاری چین، بانک ساختمانی چین و بانک کشاورزی چین حمایت می شد.

در همان روز، ناشر USDT به مطبوعات پاسخ داد که در نهایت توجه زیادی به آن نشده است. تتر نوشت:

در پایان، تصمیم بلومبرگ، کوین دسک یا هر رسانه خبری دیگری برای ارائه این اطلاعات به خوانندگان خود احتمالاً عجولانه و بدون توجه کمی به رویدادها و حقایق جاری گرفته شده است.

تتر گفت که “این رفتار را تایید نمی کند” و تاکید کرد که اولویت آن مشتریان است. ناشر استیبل کوین همچنین خاطرنشان کرد که مطالب به دست آمده توسط مطبوعات نشان دهنده وضعیت فعلی شرکت نیست. تتر گفت داده‌های ارسال شده به پلتفرم رسانه‌ای آن محدود بوده و بیش از دو سال قدمت دارند.

مربوط: بایننس از بازار هلند خارج شد: زمان اینجاست

علاوه بر این، تتر همچنین نشان داد که قرار گرفتن آن در معرض اوراق تجاری چین نقدینگی است و همه ناشران ثابت هستند. این شرکت همچنین تاکید کرد که این اسناد توسط برخی از بزرگترین مدیران سرمایه گذاری جهان نیز استفاده می شود. آنها افزودند: «اوراق تجاری مرتبط با بانک چینی مورد بحث دارای رتبه A1 یا بالاتر بود.

ناشر استیبل کوین همچنین خاطرنشان کرد که قرار گرفتن در معرض سهام اوراق تجاری در سال گذشته به صفر کاهش یافت. به گفته تتر، این شرکت هیچ ضرری در اوراق تجاری خود نداشته است. این شامل اوراق تجاری صادر شده توسط شرکت های چینی می شود.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا