اخبار ارز دیجیتال

صادرکننده USDC با صرافی فیلیپین برای ترویج استیبل کوین شریک می شود

انتظار می‌رود ۱۸ میلیون کاربر Coins.ph در نتیجه مشارکت جدید با Circle، گزینه‌های انتقال پول سریع‌تر، کم‌هزینه‌تر و در دسترس‌تری داشته باشند.

Circle، صادرکننده استیبل کوین USDC (USDC) با دلار آمریکا، حضور خود را در فیلیپین با مشارکت محلی جدید افزایش می دهد.

در ۱۰ اکتبر، Circle یک همکاری استراتژیک با Coins.ph، یک ارائه دهنده پیشرو مبادلات ارز دیجیتال و کیف پول دیجیتال در فیلیپین اعلام کرد.

به گفته این شرکت‌ها، به عنوان بخشی از این مشارکت، Coins.ph و Circle با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا آگاهی از پرداخت‌های USDC را افزایش دهند، پرداخت‌های حواله مرزی را برای شهروندان فیلیپینی تسهیل کنند و تراکنش‌های سریع‌تر را فراهم کنند.

آنها به داده های بانک جهانی استناد کردند و افزودند که میانگین هزینه حواله ۲۰۰ دلاری به آسیا در سال ۲۰۲۲ ۵.۷ درصد بوده است. بر اساس گزارش بانک مرکزی فیلیپین، وضعیت حواله برای جمعیت بدون بانک که ۴۴ درصد از جمعیت بزرگسال فیلیپین را در سال ۲۰۲۱ تشکیل می دادند، پیچیده تر است.

در یک اعلامیه مشترک، Circle و Coins.ph گفتند که “حواله‌های ارسالی همچنان نقش مهمی در اقتصاد فیلیپین دارند، و تنها در سال ۲۰۲۲ جریان‌های حواله‌ای ۳۶.۱ میلیارد دلاری دارند.”

آخرین مشارکت این شرکت ها با هدف بهبود فضای موجود حواله، از فیلیپین، یکی از بزرگترین کشورهای دریافت کننده حواله در جهان، آغاز می شود. این پروژه شامل یک کمپین آموزشی و تلاش‌های مشارکت اجتماعی برای کمک به فیلیپینی‌های خارج از کشور است که چگونه از USDC برای حواله‌ها استفاده کنند.

مربوط: Circle توکن USDC بومی را با Polygon به کار می‌گیرد

وی ژو، مدیر عامل Coins.ph گفت: “همکاری Coins.ph با Circle به USDC کمک می کند تا سریعتر و با هزینه کمتری به ۱۸ میلیون کاربر فیلیپینی، خانواده آنها و عزیزان خود در خارج از کشور دسترسی پیدا کند.” گزینه های حواله.” او اضافه کرد:

“همراه با نوآوری های اخیر در فناوری Web3، این ابتکار نشان دهنده تعهد Coins.ph به ارائه دسترسی کاربران به خدمات نوآورانه است که تأثیر ملموسی بر زندگی روزمره آنها دارد.”

Coins.ph که در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال در فیلیپین است و کاربران همچنین می توانند از کیف پول دیجیتال آن برای پرداخت قبوض و ارسال پول استفاده کنند.

در زمان اعلام، USDC تنها استیبل کوینی نیست که در صرافی Coins.ph فهرست شده است. بر اساس داده‌های CoinGecko. Masu، حجم معاملات روزانه USDC در Coins.ph به ۴۴۵۰۰ دلار رسید که تنها حدود ۱۳ درصد از حجم معاملات روزانه تتر (USDT) را تشکیل می‌دهد. به گفته CoinGecko، حجم معاملات صرافی در زمان نگارش این مقاله حدود ۱ میلیون دلار در روز است.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft بیت کوین P2E، آیفون ۱۵، بازی های رمزنگاری، Formula E را ممنوع می کند

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا