اخبار ارز دیجیتال

دایره صادرکننده USDC برای افزایش کارکنان تا ۲۵٪ در طول فصل اخراج


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برنامه‌های توسعه نیروی کار تنها چند ماه پس از لغو متقابل برنامه‌های عمومی برای ادغام SPAC صورت می‌گیرد.

به گزارش وال استریت ژورنال، Circle، ناشر USD Coin (USDC)، قصد دارد در سال ۲۰۲۳ نیروی کار خود را ۱۵٪ به ۲۵٪ افزایش دهد و در میان موجی از کاهش مشاغل در سراسر صنعت.

در زمانی که بخش بزرگی از شرکت‌ها در سراسر صنعت کارکنان خود را برای کاهش مشکلات مالی خود اخراج می‌کردند، Circle تلاش کرد تا افراد بیشتری را استخدام کند.

۴۱ درصد از تمام اخراج ها در سال ۲۰۲۳ از صنعت ارزهای دیجیتال است. شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال که به طور قابل توجهی نیروی کار خود را کاهش داده‌اند عبارتند از Polygon، Chainalysis، Bittrex، Huobi، Crypto.com، Coinbase، Gemini، Genesis و Wyre.

یکی از عوامل مهم در اخراج کارکنان شرکت های رمزنگاری، طولانی شدن زمستان کریپتو و انفجار بسیاری از ارزهای دیجیتال بود که میلیاردها دلار را از ترازنامه بسیاری از شرکت های درگیر پاک کرد. اما کاهش گسترده مشاغل در صنعت ارزهای دیجیتال به تنهایی نبود. تنها در ماه ژانویه حدود ۴۸۰۰۰ نفر از چهار شرکت گوگل، آمازون، مایکروسافت و سیلزفورس اخراج شدند.

تصمیم برای افزایش نیروی کار Circle تنها چند ماه پس از لغو عرضه عمومی آن گرفته شد. در اوایل دسامبر، Circle به طور متقابل برنامه های عرضه عمومی خود را با Concord Acquisition، یک شرکت خرید با هدف ویژه (SPAC) خاتمه داد. این معامله در جولای ۲۰۲۱ با ارزش اولیه ۴.۵ میلیارد دلار اعلام شد و در فوریه ۲۰۲۲ بازنگری شد و ارزش سیرکل را به ۹ میلیارد دلار رساند.

جرمی فاکس-جین، مدیر مالی Circle، گفت که این شرکت قصد دارد سهامی عام شود اما منتظر بهبود شرایط بازار است. وی افزود که صنعت کریپتو باید از سقوط TerraUSD و سقوط صرافی ارز دیجیتال FTX فاصله بگیرد تا سرمایه گذاران بازار عمومی بتوانند آینده کسب و کار دارایی دیجیتال را مجددا ارزیابی کنند.

مطالب مرتبط: با وجود افزایش بیت کوین، شرکت های رمزنگاری نزدیک به ۳۰۰۰ شغل در ژانویه کاهش دادند.

تا پایان سال ۲۰۲۲، ناشر استیبل کوین حدود ۹۰۰ کارمند خواهد داشت و قصد دارد این تعداد را با ۱۳۵ افزایش به ۲۲۵ نفر در سال ۲۰۲۳ برساند. دوبل از سال ۲۰۲۱.

USDC منتشر شده توسط Circle، در حال حاضر با ارزش بازار ۴۲ میلیارد دلار، دومین استیبل کوین بزرگ پس از USDT تتر است.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا