اخبار ارز دیجیتال

حلقه صادرکننده USDC به ادغام SPAC با Concord پایان داد

ارزش Circle در جولای ۲۰۲۱ به ۴.۵ میلیارد دلار رسید و سپس در فوریه ۲۰۲۲ به ۹ میلیارد دلار تغییر یافت.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی جدید که در ۵ دسامبر منتشر شد، Circle ناشر USD Coin (USDC) ادغام پیشنهادی خود را با Concord Acquisition شرکت خرید با اهداف ویژه (SPAC) خاتمه داد. این معامله در جولای ۲۰۲۱ با ارزش اولیه ۴.۵ میلیارد دلار اعلام شد و در فوریه ۲۰۲۲ اصلاح شد و ارزش Circle را به ۹ میلیارد دلار رساند. USDC در حال حاضر دومین استیبل کوین بزرگ در گردش با ارزش بازار ۴۳ میلیارد دلار است.

بر اساس مفاد قرارداد، کنکورد تا ۱۰ دسامبر فرصت داشت تا معامله را تکمیل کند یا برای تمدید رای سهامداران به دنبال داشته باشد. با این حال، به نظر می رسد کنکورد تصمیم گرفته است که محدودیت زمانی را بگذراند. Jeremy Allaire مدیر عامل Circle گفت:

“کنکورد یک شریک قوی بوده و ارزش افزوده ای را در طول این فرآیند ارائه کرده است، و ما همچنان از مشاوره و حمایت باب دایموند و تیم بزرگتر کنکورد بهره مند خواهیم شد. در حالی که ما از اینکه اکنون یک شرکت سهامی عام هستیم، ناامید هستیم، اما همچنان ادامه دارد. بخشی از استراتژی اصلی Circle برای تقویت اعتماد و شفافیت است که برای تبدیل شدن به یک شرکت عمومی مهم‌تر از همیشه است.”

سیرکل همچنین تکرار کرد که “در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ سودآور بود، با درآمد ناخالص و سود ذخیره ۲۷۴ میلیون دلار و درآمد خالص ۴۳ میلیون دلار.” این شرکت اکنون ۴۰۰ میلیون دلار پول نقد نامحدود دارد.

ذینفعان مستقیماً دلایل تأثیر این معامله را بیان نکرده‌اند، اما ادامه زمستان ارزهای دیجیتال منجر به مارپیچ از بازنگری‌های نزولی در ارزش‌گذاری‌های بسیاری از شرکت‌ها شده است. در فوریه ۲۰۲۱ به بالاترین حد خود رسید. به آن ارزیابی

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا