🚨 اخبار ارز دیجیتال

USDC با تایید Circle 3.3 میلیارد دلار در بانک های سیلیکون ولی گیر کرده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در زمان نگارش این مقاله، USDC 3 درصد از ارزش خود را از دست داده است زیرا با قیمت ۰.۹۶۹ دلار معامله می شود. مدیران حلقه تأثیر گسترده‌تری بر کسب‌وکارها، بانک‌ها و کارآفرینان بدون برنامه نجات فدرال را متصور هستند.

فروش حاصل مدت کوتاهی پس از آن صورت گرفت که Circle، ناشر USD Coin (USDC)، فاش کرد که قادر به برداشت ۳.۳ میلیارد دلار از ۴۰ میلیارد دلار خود از بانک سیلیکون ولی (SVB) نیست. قیمت استیبل کوین به زیر ۱ دلار کاهش یافته است.

در ۹ مارس، Circle شروع به نقل و انتقالات سیمی برای برداشت وجوه از SVB کرد، زیرا بانک ها، بیمه گذاران شرکت بیمه سپرده فدرال، در شرف تعطیل شدن بودند. با این حال، دو روز بعد، در ۱۱ مارس، دایره تایید کرد که انتقال سیمی به طور کامل پردازش نشده است و ۳.۳ میلیارد دلار از ذخایر USDC هنوز در SVB است.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که قیمت USDC مدت کوتاهی پس از قرار گرفتن در معرض، همانطور که در زیر نشان داده شده است، کاهش یافت.

USDC از دلار آمریکا جدا می شود. منبع: CoinMarketCap

در زمان نگارش این مقاله، USDC 3 درصد از ارزش خود را از دست داده است زیرا با قیمت ۰.۹۶۹ دلار معامله می شود. به گفته دانته دیسپارت، مدیر ارشد استراتژی دایره و افسر سیاست جهانی، SVB برای اقتصاد ایالات متحده حیاتی است و “بدون یک طرح نجات فدرال، شکست آن پیامدهای گسترده ای برای مشاغل، بانک ها و کارآفرینان خواهد داشت. :

مانند Silvergate، تیم ما به سرعت برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض بانک‌ها کار کرده است. ما ۳.۳ میلیارد دلار در معرض نقدینگی باقی مانده، مشروط به دستورالعمل‌های نظارتی ایالتی و فدرال.

داده های بیشتر در زنجیره مشخص کن دایره ۱.۴ میلیارد دلار USDC در ۸ ساعت به دست آورده است. برای کاهش قرار گرفتن در معرض، شرکت‌های ارزهای دیجیتال مانند Coinbase و Jump Trading حدود ۸۵۰ میلیون دلار USDC یا تا ۱۳۸ میلیون دلار نقد کرده‌اند.

مربوط: فراگیر: دایره فاش می کند که ۳.۳ میلیارد دلار در بانک های سیلیکون ولی نگهداری می کند

تنها دو هفته پیش، در ۲۳ فوریه، صادرکننده USDC Circle برنامه‌های خود را برای افزایش ۲۵ درصدی نیروی کار خود اعلام کرد.

در طول جدول زمانی، جرمی فاکس-جین، مدیر مالی Circle، قصد خود را برای عرضه عمومی به اشتراک گذاشت، اما قصد داشت منتظر شرایط بهتر بازار باشد. او افزود که صنعت کریپتو باید از انفجار Terra و FTX برای سرمایه‌گذاران بازار عمومی دورتر شود تا آینده کسب‌وکارهای دارایی دیجیتال را دوباره ارزیابی کنند.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا