اخبار ارز دیجیتال

USDC پس از اعلام فدرال رزرو به سمت یک دلار می‌چرخد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تحولات مثبت در مورد ذخایر 3.3 میلیارد دلاری Circle که در بانک سیلیکون ولی و شرکای بانکی جدید آن نگهداری می شود، USDC را به سمت یک دلار افزایش داده است.

استیبل کوین Circle، USD Coin (USDC)، گفت جرمی آلر، مدیر عامل شرکت، گفت که ذخایر آن امن است و این شرکت شرکای بانکی جدیدی دارد که «از فردا صبح بانکداری را شروع کنند.» پس از تأیید بازگشت به قیمت 1 دلار.

طبق داده‌های CoinGecko، USDC در 24 ساعت گذشته 3.3 درصد افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله به 0.99 دلار رسیده است.

قیمت‌ها در آخر هفته به 0.87 دلار کاهش یافت و در میان نگرانی‌ها مبنی بر نگهداری 3.3 میلیارد دلار ذخایر USDC در بانک سیلیکون ولی (SVB)، که توسط وزارت حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا در 10 مارس تعطیل شد.

سیرکل همچنین دارای اندوخته نامعلومی در Silvergate است که اخیراً ورشکسته شده است.

در یک موضوع توییتری در 12 مارس، آلر از دولت ایالات متحده و فدرال رزرو به دلیل برنامه مالی 25 میلیارد دلاری برای کمک به بانک های دارای چالش نقدینگی مانند SVB تمجید کرد.

100% ذخایر USDC نیز ایمن و مطمئن هستند و انتقال باقیمانده پول نقد SVB به BNY Mellon را تکمیل می کند. به مرور زمان از سر گرفته می شود.”

آلر گفت که پس از فروپاشی Signature Bank دوستدار رمزنگاری در 12 مارس، Circle دیگر نمی‌توانست به صدور و بازخرید USDC از طریق SigNet رسیدگی کند و شرکت به طور موقت “به تسویه حساب از طریق BNY Mellon متکی بود. من این کار را خواهم کرد.”نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا