اخبار ارز دیجیتال

پالائو پس از آزمایش های ماه جولای استیبل کوین های با پشتوانه دلار را مسدود می کند

استیبل کوین با پشتوانه دلار پالائو در XRP Ledger در ۱۵ سپتامبر مسدود خواهد شد زیرا دولت بازخورد کاربران را برای تعیین مسیر آینده خود جمع آوری می کند.

کشور پالائو در غرب اقیانوس آرام پس از آغاز آزمایش در ماه آگوست، به پایان پروژه استیبل کوین دلاری خود نزدیک می شود.

جی هانتر، یکی از مقامات وزارت دارایی پالائو و رئیس برنامه اقامت دیجیتال، به X (توئیتر سابق) گفت که دولت اعلام کرد: متوقف کردن توزیع استیبل کوین پالائو (PSC) در ۸ سپتامبر.

هانتر گفت: پس از تعلیق توزیع، استیبل کوین پالائو نیز پس از ۱۵ سپتامبر مسدود خواهد شد و در دسترس کاربران نخواهد بود.

“PSC بعد از ۱۵ سپتامبر در دسترس نخواهد بود. این به ما زمان می دهد تا بازخریدهای خرده فروشان را قبل از پایان رسمی آزمایشی پایان ماه بررسی کنیم.”

هانتر در اطلاعیه خود دلیل دقیقی برای مسدود کردن استیبل کوین ارائه نکرد و تنها گفت که دولت قصد دارد هفته آینده یک نظرسنجی برای شرکت کنندگان آزمایشی ارسال کند. این اقدام چند هفته پس از راه اندازی PSC توسط دولت در اواخر ژوئیه انجام شد.

این مقام رسمی گفت: «اگر ما این قدرت را داشته باشیم که به مرحله بعدی برنامه استیبل کوین خود برویم، درس های جمعی که آموختیم راه رو به جلو را شکل خواهد داد. وی افزود که بازخورد کاربران در تهیه گزارش نهایی به پارلمان پالائو و رئیس جمهور بسیار مهم خواهد بود.

مربوط: ویزا قابلیت های پرداخت USDC را با Solana گسترش می دهد

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که هانتر تحقیقاتی را از موسسه ملی استاندارد و فناوری با تمرکز بر فناوری استیبل کوین و ملاحظات امنیتی مرتبط منتشر کرد. این مطالعه که در ماه سپتامبر منتشر شد، برخی از ویژگی های مورد نیاز برای امنیت و ثبات را ارزیابی کرد و “۱۸ مشکل بالقوه در پیاده سازی استیبل کوین” را شناسایی کرد.

استیبل کوین پالائو با نام مستعار Kuruku، برای کاهش هزینه های تراکنش و افزایش سرعت انتقال پول برای پالائوها، تجار و دولت طراحی شده است. استیبل کوین بر اساس XRP Ledger ریپل ساخته شده است، یک پلتفرم متمرکز بر انتشار ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC).

پلت فرم XRP ledger CBDC همچنین به عنوان پایه ای برای پروژه های آزمایشی مشابه در کشورهایی مانند هنگ کنگ، بوتان، کلمبیا و مونته نگرو خواهد بود.

مجله: مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنیم – کارشناسان و کارشناسان بیت کوین افکار خود را به اشتراک می گذارندنویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا