🚨 اخبار ارز دیجیتال

رای دهندگان در ۴ ایالت میدان نبرد ایالات متحده با پیش کاندیداهای ضد رمزنگاری مخالفند: کوین بیس

کوین بیس گفت که نظرسنجی از رای دهندگان در نیوهمپشایر، نوادا، اوهایو و پنسیلوانیا نشان می دهد که ۵۵ درصد کمتر به یک نامزد ریاست جمهوری مخالف وب ۳ رأی می دهند.

صرافی ارزهای دیجیتال کوین‌بیس، کمپین «Stand with Crypto» خود را بر روی ۹ ایالت آمریکا متمرکز می‌کند، از جمله چهار «ایالت میدان نبرد» که در آن نظرسنجی‌ها از رای‌دهندگان کمتر بود که احتمال انتخاب یک نامزد ریاست‌جمهوری ضد رمزنگاری اعلام شده کمتر بود.

این چهار “ایالت میدان نبرد” شامل نیوهمپشایر، نوادا، اوهایو و پنسیلوانیا هستند، و اینها تنها برخی از ایالت‌هایی هستند که صرافی ارز دیجیتال قصد دارد کمپین “Stand with Crypto” خود را روی آنها متمرکز کند. این شرکت در پست وبلاگی خود گفت: خیر. ۱۹ سپتامبر.

نظرسنجی‌های پاییز ۲۰۲۲ نشان می‌دهد که در ایالت‌های کلیدی نیوهمپشایر، نوادا، اوهایو و پنسیلوانیا، بیش از نیمی (۵۵%) از رای‌دهندگان احتمالاً به نامزدی رای می‌دهند که مخالف ارزهای دیجیتال و Web3 است. کوین بیس به داده های نظرسنجی جمع آوری شده در نظرسنجی Morning Consult از یک سال پیش اشاره می کند.

این نظرسنجی که در ماه اکتبر منتشر شد، شامل ۸۰۰ رأی دهنده احتمالی در چهار ایالت بود. در زمان نظرسنجی، بین ۱۳ تا ۱۹ درصد از پاسخ دهندگان در چهار ایالت ادعا کردند که دارای ارزهای دیجیتال هستند.

درصد رأی دهندگان در چهار ایالت میدان نبرد که دارای ارز مجازی یا توکن های غیرقابل تعویض هستند.منبع: مشاوره صبح

کوین بیس همچنین خاطرنشان می کند که بیش از ۴۰ درصد از دارندگان کریپتو از بلاک چین برای ارسال پول به خارج از کشور، به ویژه در نوادا، اوهایو و پنسیلوانیا استفاده می کنند و به خانواده ها کمک می کنند تا هزینه های غذا، مسکن و قبوض پزشکی را بپردازند. بسیار کمتر از مبلغی که معمولاً برای نقل و انتقالات بین المللی دریافت می کنند. .

کوین بیس تلاش می کند تا کاربران رمزارز را بسیج کند

این مطالعه برجسته در بحبوحه کمپین ۱۴ ماهه “Stand With Crypto” که توسط Coinbase در ماه آگوست برای پیشبرد قانون ارزهای دیجیتال در کشور راه اندازی شد، انجام شد.

کوین بیس گفت که این کمپین بر روی چهار “ایالت نوسان” تمرکز خواهد کرد، اما آریزونا، کالیفرنیا، جورجیا، ایلینویز و ویسکانسین نیز که در مورد دارندگان ارز دیجیتال “بیش از حد شاخص” شده اند.

در حالی که تعداد فزاینده‌ای از مقامات منتخب در کنگره از قانونی برای تنظیم ارزهای دیجیتال و ارتقای پیشرفت در سیستم مالی دفاع می‌کنند، آنها صرفاً حفظ وضعیت موجود را انتخاب می‌کنند. اعضای پارلمان نیز وجود دارند.

کوین بیس همچنین در تاریخ ۲۷ سپتامبر در واشنگتن دی سی “Stand with Crypto Day” برگزار خواهد کرد تا از نوآوری و سیاست ارزهای دیجیتال بهتر حمایت کند.

مربوط: مدیر عامل Coinbase می گوید خروج ایالات متحده “در حال حاضر حتی یک امکان هم نیست” – گزارش

این کمپین همچنین صاحبان و حامیان کریپتو را تشویق می‌کند تا زمانی را صرف تماس با اعضای کنگره کنند و از آن‌ها بخواهند قوانین شفاف و معقول را تصویب کنند.

“امروز، ما این تلاش را با بسیج انرژی جامعه خود و استفاده از تلفن با X (که قبلا توییتر نامیده می شد) آغاز می کنیم.”

این کمپین مالکان و حامیان رمزارز را تشویق می‌کند تا یک دقیقه از روز خود را صرف تماس با قانون‌گذاران خود کرده و از آنها بخواهند که قوانین شفاف و معقول را تصویب کنند.

مجله: Binance و Coinbase به دادگاه می روند، SEC 67 اوراق بهادار رمزنگاری را برچسب گذاری می کند: Hodler’s Digest، ۴ تا ۱۰ ژوئن


نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا