اخبار ارز دیجیتال

معاون رئیس‌جمهور ایالات متحده، مدیران ارشد فناوری برتر را برای بحث در مورد خطرات هوش مصنوعی گرد هم می‌آورد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

معاون رئیس جمهور هریس سران چندین شرکت توسعه هوش مصنوعی را گرد هم آورد تا در مورد خطرات احتمالی ناشی از فناوری های نوظهور صحبت کنند.

معاون رئیس جمهور ایالات متحده و مشاور ارشد رئیس جمهور بایدن با چندین مدیر عامل صنعت هوش مصنوعی ملاقات کرد تا درباره “نگرانی های مربوط به خطرات مرتبط با هوش مصنوعی” صحبت کند.

معاون رئیس جمهور ایالات متحده کامالا هریس در ۴ می با مدیران عامل OpenAI، مایکروسافت، گوگل و استارتاپ هوش مصنوعی Anthropic به همراه نه تن از مشاوران ارشد دولت بایدن در زمینه علم، امنیت ملی، سیاست و اقتصاد دیدار کرد.

شایان ذکر است، مارک زاکربرگ، مدیرعامل غول فناوری متا، در این کنفرانس غایب بود.

قبل از کنفرانس، کاخ سفید انبوهی از اعلان‌های مرتبط با هوش مصنوعی را در مورد بودجه تأسیسات تحقیقاتی هوش مصنوعی، سیاست‌های دولتی هوش مصنوعی و ارزیابی سیستم هوش مصنوعی منتشر کرد.

این کنفرانس بر روی شفافیت سیستم‌های هوش مصنوعی، اهمیت ارزیابی و تأیید ایمنی هوش مصنوعی و اهمیت محافظت از هوش مصنوعی در برابر مهاجمان مخرب متمرکز بود.

طبق گزارش‌ها، مدیران اجرایی دولت و فناوری توافق کرده‌اند که «کار بیشتری برای توسعه و اطمینان از پادمان‌ها و حفاظت‌های کافی» برای هوش مصنوعی مورد نیاز است.

مدیرعامل قول داده است که با کاخ سفید همکاری کند تا اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها می توانند از نوآوری هوش مصنوعی سود ببرند. هیچ جزئیات خاصی در مورد اقدامات حفاظتی مورد نیاز یا اینکه تعامل با دولت دقیقاً شامل چه مواردی می شود، به اشتراک گذاشته نشد.

مارک زاکربرگ، رئیس متا، در این جلسه غایب بود، اگرچه این شرکت سال‌ها روی هوش مصنوعی کار می‌کرد. یکی از مقامات کاخ سفید به سی‌ان‌ان گفت: «ما روی شرکت‌هایی متمرکز بودیم که در حال حاضر در این فضا پیشرو هستند».

بدون پرداختن به جزئیات، دولت بایدن همچنین بر تلاش‌ها برای رسیدگی به نگرانی‌های امنیت ملی ناشی از هوش مصنوعی، به ویژه با اشاره به امنیت سایبری و امنیت زیستی تأکید کرد.

این سازمان می‌گوید این تلاش‌ها به شرکت‌های هوش مصنوعی «دسترسی به بهترین شیوه‌ها» برای ایمن‌سازی شبکه‌های هوش مصنوعی از کارشناسان ملی امنیت سایبری در «جامعه امنیت ملی» را می‌دهد.

بانک کاخ سفید هوش مصنوعی را تحت فشار قرار می دهد

در همان روز، دولت بایدن اعلام کرد که ۱۴۰ میلیون دلار برای راه اندازی هفت آزمایشگاه ملی هوش مصنوعی اختصاص داده است و مجموع آنها را به ۲۵ در سراسر کشور می رساند.

«این آزمایشگاه‌ها به هوش مصنوعی آمریکا نیرو می‌دهند. [research and development] کاخ سفید گفت: زیرساخت‌ها. این آژانس افزود که این آژانس در زمینه‌هایی مانند «اقلیم، کشاورزی، انرژی، بهداشت عمومی، آموزش و امنیت سایبری» پیشرفت‌هایی ایجاد خواهد کرد.

مربوط: مدیر عامل Google DeepMind: ممکن است AGI را «طی چند سال آینده» اجرا کند

در یک اطلاعیه جداگانه، دولت همچنین اعلام کرد که شرکت‌های توسعه‌دهنده هوش مصنوعی مانند Anthropic، Google، Microsoft، OpenAI، NVIDIA، Hugging Face و Stability AI سیستم‌های هوش مصنوعی را بر روی پلتفرم شرکت آموزشی هوش مصنوعی Scale AI در همایش هکرها DEFCON ارزیابی خواهند کرد. گفت شرکت کن مرداد.

در نهایت، کاخ سفید پیش‌نویس سیاستی را در مورد نحوه استفاده دولت ایالات متحده از هوش مصنوعی منتشر کرد و گفت که «تابستان امسال» منتشر خواهد شد.

سیاستی برای توسعه، استفاده و تهیه هوش مصنوعی توسط آژانس های فدرال تهیه خواهد شد. این سیاست می‌گوید که این سیاست به عنوان «الگویی» برای دولت‌های ایالتی و محلی برای تهیه و استفاده از هوش مصنوعی به تنهایی عمل می‌کند.

AI Eye: “بزرگترین جهش تا کنون” در هوش مصنوعی، ابزارهای جدید و جالب، هوش مصنوعی یک DAO واقعی استنویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا