اخبار ارز دیجیتال

امین ایالات متحده Wintermute را به کمیته طلبکاران در پرونده ورشکستگی FTX منصوب کرد

این کمیسیون به نمایندگی از طلبکارانی که وجوه خود را از دست داده اند یا تحت تأثیر سقوط ۱ میلیون FTX گزارش شده قرار گرفته اند، خدمت خواهد کرد.

متولیان ایالات متحده ۹ طلبکار را به کمیسیون مسئول بخشی از روند ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال FTX اعلام کرده اند.

بر اساس اسناد دادگاهی که در ۱۵ دسامبر ثبت شد، اندرو والا، متولی ایالات متحده، سازنده بازار ارزهای دیجیتال Wintermute Asia را به عنوان یکی از اعضای خود در «کمیته اعتباردهندگان بدون امنیت» معرفی کرده است. سایر اعتباردهندگان شامل سرمایه گذاران خصوصی، صندوق پوشش ریسک ارزهای دیجیتال Coinincident Capital، پلتفرم وام دهی جنسیس وابسته به GGC International، Pulsar Global، صندوق سرمایه گذاری Wincent و Octopus Information هستند.

این کمیسیون به نمایندگی از طلبکارانی که سرمایه خود را از دست داده اند یا تحت تأثیر سقوط FTX قرار گرفته اند، خدمت خواهد کرد. یک پرونده ورشکستگی که توسط این شرکت در ۱۱ نوامبر ثبت شد نشان می دهد که ممکن است یک میلیون طلبکار داشته باشد.

انتصاب طلبکاران پیش از جلسه ۱۶ دسامبر در مورد ورشکستگی FTX انجام می شود، که قرار است به معامله ۱۳۵ میلیون دلاری صرافی ارز دیجیتال برای تغییر نام استادیوم Miami Heat به FTX Arena در سال ۲۰۲۱ رسیدگی کند. این کار انجام شد. در زمان انتشار، با وجود درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ در ۱۱ نوامبر، مکان همچنان نشان و نشان تجاری FTX را نشان می داد. جلسه دیگری برای ورشکستگی در ۱۱ ژانویه در منطقه دلاور برنامه ریزی شده است.

مربوط: رایان سلامه، مدیرعامل FTX باهاما به FTX و سام بنکمن-فرید سوت زد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، اگرچه بخشی از روند ورشکستگی نبود، پس از جلسه وثیقه در ۱۳ دسامبر به زندان فاکس هیل در باهاما منتقل شد. ارتباط با کلاهبرداری سرمایه گذار و وام دهنده

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا