🚨 اخبار ارز دیجیتال

وزارت خزانه داری آمریکا تحریم های نقدی گردباد را به دلیل برنامه تسلیحات هسته ای کره شمالی دوباره تعیین کرد

طراحی مجدد میکسرهای رمزنگاری اساساً جایگزین اقدامات وزارت خزانه داری ایالات متحده از ماه اوت می شود و تحریم هایی را برای نقش آنها در “فعال کردن فعالیت های سایبری مخرب” وضع می کند.

دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده (OFAC) علاوه بر قرار دادن دو فرد درگیر در “فعالیت های حمل و نقل و تدارکات” جمهوری دموکراتیک خلق کره در فهرست ویژه تعیین شده خود، دستوری علیه میکسر ارزهای دیجیتال Tornado Cash صادر کرده است. رفع تحریم ها شهروندان

در اطلاعیه ای در ۸ نوامبر، وزارت خزانه داری گفت که با در نظر گرفتن فعالیت شهروندان کره شمالی ری سوک و یانگ جی یونگ به عنوان زمینه هایی برای تحریم ها، مزرعه برنج، تورنادو کش را «همزمان با حذف آن از فهرست» «بازطراحی» کرده است. دپارتمان دولتی ادعاهایی مبنی بر دست داشتن CryptoMixer در پولشویی ۴۵۵ میلیون دلاری ارزهای رمزپایه سرقت شده توسط گروه لازاروس مرتبط با کره شمالی را تکرار کرد.

طراحی مجدد Tornado Cash اساساً جایگزین اقدام وزارت خزانه داری علیه میکسرهای ارزهای دیجیتال در ماه اوت می شود و آنها را به دلیل نقش آنها در “فعال کردن فعالیت های مخرب سایبری و در نهایت کمک به کره شمالی” تحریم می کند. [weapons of mass destruction] تحریم های اولیه شامل گروه لازاروس بود، اما هیچ ارتباطی با برنامه هسته ای کره شمالی نشان نداد.

تحریم‌های امروز دو گره کلیدی در برنامه تسلیحاتی کره شمالی را هدف قرار می‌دهد: اتکای فزاینده این کشور به فعالیت‌های غیرقانونی، از جمله جرایم سایبری، برای درآمدزایی؛ و توانایی تهیه و حمل کالا در حمایت از برنامه‌های موشک بالستیک. برایان نلسون، معاون وزیر خزانه داری در امور تروریسم و ​​اطلاعات مالی؛

مربوط: هکر Deribit اتر دزدیده شده را به Tornado Cash Crypto Mixer منتقل می کند

بسیاری از افراد در صنعت ارزهای دیجیتال به دنبال تحریم ها علیه میکسرها درگیر شکایت هایی علیه وزارت خزانه داری آمریکا شده اند. یک گروه سرمایه گذار تحت حمایت صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده Coinbase گفت که تحریم های وزارت خزانه داری بر روی آدرس های USDC و اتر ۴۴ دلاری مرتبط با Tornado Cash “نقض قانون است.” من در ماه سپتامبر شکایتی را تنظیم کردم و ادعا کردم که گروه حمایت از کریپتو Coin Center نیز در ماه اکتبر علیه بخش دولتی شکایت کرد و Mixer را “ابزار حفظ حریم خصوصی که هیچکس نمی تواند کنترل کند” نامید.

کره شمالی ماه گذشته چندین موشک بر فراز شمال ژاپن پرتاب کرد، اما هیچکدام بر این کشور جزیره ای تأثیری نگذاشتند یا تلفات مستقیمی ایجاد نکردند.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا