اخبار ارز دیجیتال

وزارت خزانه داری ایالات متحده و IRS مقررات رمزنگاری را برای کارگزاران پیشنهاد می کنند

کارگزارانی که “کارگزاران دارایی دیجیتال” نامیده می شوند، ملزم به ارائه اطلاعات در مورد سود و زیان های متحمل شده هنگام فروش دارایی های رمزنگاری تحت مقررات پیشنهادی هستند.

دو آژانس فدرال در ایالات متحده، وزارت خزانه داری و خدمات درآمد داخلی (IRS)، مجموعه ای از مقررات پیشنهادی ارزهای دیجیتال را منتشر کرده اند که جزئیات الزامات گزارش دهی برای کارگزاران را شرح می دهد.

دفتر وکالت اداره مشاغل کوچک ایالات متحده فاش کرده است که پیشنهادات مربوط به مقررات ارز مجازی برای کارگزاران در 29 اوت منتشر شده است و توضیح می دهد:

«قانون پیشنهادی، کارگزاران دارایی دیجیتال، از جمله پلتفرم‌های معاملاتی، پردازشگرهای پرداخت و برخی از ارائه‌دهندگان کیف پول میزبان را ملزم می‌کند تا درآمد ناخالص حاصل از فروش یا مبادله دارایی‌های دیجیتال را از اول ژانویه 2025 گزارش کنند.»

کارگزارانی که در مقررات پیشنهادی «کارگزاران دارایی دیجیتال» نامیده می‌شوند، مشمول ارائه اطلاعات درباره سود و زیان‌های متحمل شده در حین فروش دارایی‌های رمزنگاری خواهند شد. با این حال، این الزام پس از 1 ژانویه 2026 اعمال خواهد شد.

مجموع درآمدها و معیارهای کارگزاران را گزارش دهید، میزان تحقق و معیارهای تجارت دارایی دیجیتال را تعیین کنید.منبع: ثبت فدرال

انتظار می رود مقررات پیشنهادی منجر به “سطح بالاتری از انطباق مالیات دهندگان” شود زیرا طبق اسناد مربوط به اشتراک گذاشته شده در ثبت فدرال، IRS در مورد درآمدهای مالیات دهندگان شفاف تر خواهد بود.

وزارت خزانه داری و IRS از مشاغل کوچک ایالات متحده دعوت می کنند تا نحوه تأثیر مقررات بر مشاغل را به اشتراک بگذارند، جلسه استماع برنامه ریزی شده برای 7 نوامبر 2023 از برنامه ریزی شده پشتیبانی خواهد کرد.

پس از امضای قانون، این مقررات همه کارگزاران در ایالات متحده را ملزم می‌کند تا با استفاده از فرم جدید 1099-DA، اظهارنامه‌ای از اطلاعات را با IRS ارسال کنند و اظهارنامه دریافت‌کننده پرداخت را به مشتریان خود ارائه دهند.

مربوط: GAO ایالات متحده بلاک چین را برای نظارت بر برنامه کسب و کار کوچک SBA در نظر می گیرد

اداره حسابداری عمومی ایالات متحده (GAO)، یک نهاد نظارتی کنگره، گزارشی 77 صفحه ای منتشر کرده است که بر نیاز به مقررات قوی تر ارزهای دیجیتال تاکید می کند.

این گزارش بازار نقدی برای دارایی‌های رمزنگاری غیرامنیتی را به‌عنوان مرکزی برای شکاف نظارتی شناسایی می‌کند و بیان می‌کند:

کنگره می‌تواند با تعیین یک تنظیم‌کننده فدرال برای نظارت جامع فدرال بر بازارهای نقدی دارایی‌های ناامن کریپتو، خطرات ثبات مالی را کاهش دهد و اطمینان حاصل کند که کاربران پلت‌فرم از محافظت برخوردار می‌شوند.

در این گزارش آمده است که از سوی دیگر، دارایی‌های سنتی در آن دسته مشمول مقررات قوی هستند.

مجله: NFT Collapse و Monster Ego در نمایشگاه جدید موراکامی به نمایش درآمد



نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا