🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: وزارت خزانه داری ایالات متحده قصد دارد مخلوط کننده های رمزارز را به عنوان مرکز پولشویی تعیین کند

این وزارتخانه قبلا افراد مرتبط با تورنادو کش را هدف قرار داده بود، اما اقدام گزارش شده علیه میکسر به دنبال نگرانی هایی است که نشان می دهد بخشی از بودجه حماس از طریق ارزهای دیجیتال تامین می شود.

گزارش ها حاکی از آن است که وزارت خزانه داری ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای گسترش تحریم ها است تا در پاسخ به حمله حماس به اسرائیل، میکسرهای ارز مجازی را به عنوان مراکز پولشویی معرفی کند.

بر اساس گزارش ۱۹ اکتبر در وال استریت ژورنال، معاون وزیر خزانه داری والی آدیمو گفت که افزودن میکسرهای رمزنگاری به لیست سازمان های تحریم شده توسط دولت ایالات متحده با هدف “حمله کنندگان سایبری وابسته به دولت، مجرمان سایبری و تروریست ها” صورت گرفته است. وی گفت: حماس، گروهی که حمله ۷ اکتبر به اسرائیل را انجام داد و جمهوری اسلامی فلسطین که اسرائیل آن را به استفاده غیرقانونی از ارزهای دیجیتال در حمله ۱۷ اکتبر به بیمارستانی در غزه متهم کرده است، به یک جهادی اشاره کرد. سازمان.

این گزارش در پی نگرانی های قانونگذاران ایالات متحده در مورد سازمان های تروریستی است که گفته می شود توسط ارزهای رمزنگاری شده تامین مالی می شوند. در ۱۷ اکتبر، بیش از ۱۰۰ عضو کنگره از دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده خواستند تا “به سرعت و قاطعانه برای مهار فعالیت‌های غیرقانونی ارزهای دیجیتال اقدام کند.” مقامات خزانه داری همچنین در ۱۸ اکتبر یک اپراتور ارزهای دیجیتال مستقر در غزه را با ارتباط با حماس به لیست اتباع ویژه تعیین شده اضافه کردند.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا