اخبار ارز دیجیتال

تنظیم کننده ایالتی ایالات متحده تسویه ۱۰ میلیون دلاری را با رابینهود “برای سرمایه گذاران شکست خورده” اعلام کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این تحقیقات شکایات کاربرانی را که تراکنش‌های خود را از دست داده بودند، زمانی که سیستم‌های Robinhood از کار افتاد و بسیاری از خدمات این پلتفرم در دسترس نبودند، بررسی کرد.

دپارتمان حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا می‌گوید شرکتی که پلتفرم معاملاتی رابین‌هود و ارزهای دیجیتال و سهام را اداره می‌کند، بیش از ۱۰ میلیون دلار «به دلیل نقص‌های عملیاتی و فنی که به سرمایه‌گذاران در خیابان اصلی آسیب رسانده است» شکایت کرده است. من گفتم احتمالاً جریمه خواهم پرداخت .

DFPI در ۶ آوریل اعلام کرد که تسویه ۱۰.۲ میلیون دلار نتیجه تحقیقات انجمن مدیران اوراق بهادار آمریکای شمالی با هماهنگی تنظیم کننده های اوراق بهادار در آلاباما، کلرادو، کالیفرنیا، دلاور، نیوجرسی و داکوتای جنوبی است. نتیجه باشد و تگزاس این پلتفرم در مارس ۲۰۲۰ دچار یک سری قطعی شد که باعث شد بسیاری از خدمات Robinhood در دسترس نباشد و باعث شد کاربران معاملات را از دست بدهند.

اندرو هارت، رئیس NASAA، گفت: «رابین‌هود بارها در ارائه خدمات به مشتریان خود شکست خورده است، اما این توافق روشن می‌کند که Robinhood تعهدات مراقبت از مشتری خود را جدی می‌گیرد و باید این کمبودها را برطرف کند.»

رابینهود در آغاز همه‌گیری COVID-19 رشد قابل توجهی را تجربه کرد زیرا افراد بیشتری به کار از خانه و انجام معاملات آنلاین از طریق برنامه روی آوردند. با این حال، به دلیل قطع شدن پلتفرم، برخی از کاربران آسیب دیده شکایت دسته جمعی را علیه رابینهود تنظیم کردند. سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی ایالات متحده (FINRA) همچنین این شرکت را حدود ۷۰ میلیون دلار به دلیل ایجاد “آسیب گسترده و قابل توجه” به هزاران کاربر جریمه کرده است.

Robinhood گزینه‌های ناکافی دارد و فرآیندهای بررسی و تأیید حساب حاشیه، ضعف در ابزارهای نظارت و گزارش شرکت، خدمات ناکافی به مشتریان و پروتکل‌های تشدید، و در برخی موارد، کاربران Robinhood در تکمیل معاملات ناکام هستند. در حال خارج شدن از کنترل بود. سهام رو به کاهش بود.»

دستور DFPI خواستار “عدم ارائه اطلاعات نادرست به مشتریان” توسط رابینهود در مورد خطرات ناشی از معاملات مارجین و گسترش اختیارات چند جانبه، و خرابی‌های مربوط به خدمات در دسترس مشتریان و شفافیت با FINRA و تنظیم‌کننده‌های ایالتی است. به دلیل انتشار مورد انتقاد قرار گرفت. به عنوان بخشی از توافق، رابینهود یافته‌های تنظیم‌کننده‌ها را که شامل شواهدی مبنی بر «فعالیت عمدی یا متقلبانه» نمی‌شود، «نه تایید و نه انکار» می‌کند.

مربوط: وزارت دادگستری ایالات متحده از توقیف ۵۵ میلیون سهم از سهام رابینهود خبر داد

در آگوست ۲۰۲۲، سازمان خدمات مالی نیویورک، که در تحقیقات ناساا گنجانده نشده بود، به اتهام نقض قوانین مربوط به مبارزه با پولشویی، امنیت سایبری و حمایت از مصرف کننده از ژانویه تا سپتامبر متهم شد. Robinhood جریمه ۳۰ میلیون دلاری را اعلام کرده است. برای تجارت ارزهای دیجیتال خود ۲۰۱۹. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در دسامبر ۲۰۲۲ احضاریه ای تحقیقاتی علیه این شرکت در رابطه با فهرست بندی و خدمات نگهداری ارزهای دیجیتال صادر کرد.

مجله: اسکات ملکر از شانس های موجود در معاملات کریپتو سرپیچی می کندنویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا