اخبار ارز دیجیتال

سناتورهای آمریکایی با وجود فروپاشی FTX قول می دهند لایحه کریپتو را پیش ببرند

دو سناتور آمریکایی گفتند که سقوط FTX بر “نیاز به نظارت فدرال بیشتر بر صنعت دارایی های دیجیتال” تاکید دارد.

سناتورهای آمریکایی دبی استابنو و جان بوزمن تعهد خود را برای انتشار نسخه نهایی قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال 2022 (DCCPA) پس از فروپاشی تکان دهنده FTX دو چندان کردند.

لایحه DCCPA قویاً توسط مدیر عامل FTX سام بنکمن-فرید حمایت می شود، بنابراین جامعه ارزهای دیجیتال برای مدتی مطمئن نبود که سناتورها چگونه به بحران FTX پاسخ خواهند داد. من آن را نداشتم.

با این حال، اعضای کمیته کشاورزی، تغذیه و جنگلداری سنای ایالات متحده در بیانیه ای در 10 نوامبر، اهداف خود را تأیید کردند و اظهار داشتند: “رویدادهایی که در این هفته رخ داد، نیاز به افزایش نظارت فدرال بر صنعت دارایی دیجیتال را برجسته می کند. تقویت آن.»

سناتور بوزمن گفت: “رئیس استابنو و من متعهد به پیشبرد نسخه نهایی DCCPA هستیم، که یک چارچوب قانونی ایجاد می کند که همکاری بین المللی را ممکن می کند و به مصرف کنندگان اطمینان بیشتری می دهد که سرمایه گذاری های آنها ایمن است.”

به نظر می رسد که Bankman-Fried از حامیان قوی اسکناس های ارزهای دیجیتال است. او در چندین جلسه استماع سنا شرکت کرده و پست اخیر خود را با عنوان «استانداردهای صنعت دارایی دیجیتال احتمالی» در 19 اکتبر منتشر کرده است.

این سناتور جزئیات بیشتری در مورد اینکه DCCPA در چه مرحله ای قرار دارد یا زمانی که این لایحه برای بررسی سنا منتشر می شود، ارائه نکرد.

مربوط: مقامات صنعت اصلاحاتی را در لایحه مقررات رمزنگاری Stabenow-Boozman پیشنهاد کردند

لایحه DCCPA به طور رسمی در 3 اوت 2022 به کنگره ایالات متحده معرفی شد.

DCCPA، در صورت تصویب، به کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، یکی از دو تنظیم کننده بازار در ایالات متحده، اختیارات نظارتی بیشتری بر این بخش خواهد داد.

برای اینکه این لایحه به قانون تبدیل شود، باید توسط سنا و مجلس نمایندگان تصویب شود و توسط جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا امضا شود.

نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا