اخبار ارز دیجیتال

سناتور آمریکایی: «هیچ دلیلی وجود ندارد» ارزهای دیجیتال نباید وجود داشته باشند

سناتور تستر یکی از سناتورهای دموکرات بسیاری است که در زمان‌های اخیر از ارزهای دیجیتال انتقاد کرده و به دلیل وجود آن‌ها به این دلیل استناد می‌کند زیرا بخش کریپتو هیچ پشتیبانی ندارد و هیچ چیزی ارائه نمی‌دهد. خیر.

یکی دیگر از سناتورهای آمریکایی که نسبت به کریپتو شکاک هستند، در حال رها شدن هستند، با جان تستر، نماینده دموکرات، جسورانه اظهار داشت که “هیچ دلیلی” برای وجود ارزهای دیجیتال وجود ندارد.

تستر یک سناتور ارشد از مونتانا است، کرسی او از سال ۲۰۰۷. او همچنین در کمیته بانکداری سنا، یکی از بازیگران کلیدی درگیر در بحث های جاری در مورد مقررات ارزهای دیجیتال ایالات متحده، خدمت می کند.

در طول یک حضور در NBC’s Meet the Press در ۱۱ دسامبر، آزمایش کنندگان اساسا ادعا کرد این بخش نباید تنظیم شود زیرا به کریپتو مشروعیت می بخشد زیرا اصلاً ارزش واقعی ندارد.

«آزمایش بویایی را پاس نکرد. […] معنی ندارد» و افزود:

“مشکل زمانی است که شما آن را تنظیم می کنید. من یک یا دو هفته پیش به برخی از تنظیم کننده های اینجا اشاره کردم. پتانسیل وجود دارد.”

در راستای چنین افکاری، آزمایشگر ادامه داد: “مطمئناً هیچ دلیلی برای وجود چنین چیزی وجود ندارد.”

جامعه رمزنگاری از انتقاد از سناتور @BS0064 به دلیل لفاظی های ضد رمزنگاری خود و عدم دانش کریپتو دریغ نکرد. من نظر محکمی در مورد این موضوع دارم. ”

@blocknonprofit استدلال کرد، “این واقعی است… تصور کنید همه این رمزارزها فقط سهام فناوری هستند که در صرافی های سنتی مورد استفاده امروز معامله نمی شوند.”

آخرین اظهارنظر کنایه آمیز تستر تنها دو هفته پس از آن است که او به Semafor گفت که این بخش “کاملاً مزخرف” است و او “نمی‌داند چه چیزی زیربنای آن است.”

مقاله ۱ دسامبر سمافور مملو از مواضع منفی سناتورهای دموکرات در مورد ارزهای دیجیتال بود.

برنی سندرز با عبارات دیپلماتیک تر صحبت کرد و گفت که او “از طرفداران زیادی” ارزهای دیجیتال نیست.

مربوط: دموکرات‌های کمیته بانکی سنا به Sofi درباره رعایت مهلت‌های انطباق هشدار می‌دهند

جوردن وایزمن، سردبیر Semafor در واشنگتن، در مورد این مقاله در توییتر توضیح داد و گفت که از زمانی که شکست FTX فروکش کرده است، “دموکرات ها ناگهان آزاد هستند که بگویند واقعاً در مورد صنعت کریپتو چه فکر می کنند.”نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا