اخبار ارز دیجیتال

سناتور آمریکایی تد کروز کریپتو را در کنگره هل داد… با میان وعده

قطعنامه‌ای که به تازگی معرفی شده است می‌تواند به قانون‌گذاران اجازه دهد تا نوشابه‌ها و تراشه‌ها را با استفاده از دستگاه‌های فروش دیجیتالی پشتیبانی شده خریداری کنند.

تد کروز، سناتور جمهوری‌خواه تگزاس، از کنگره ایالات متحده می‌خواهد تا با استفاده از انگیزه‌ای که هر دو طرف ممکن است روی آن توافق کنند، ارزهای دیجیتال را در اتاق بپذیرد.

کروز یک قطعنامه همزمان در تاریخ ۲۵ ژانویه ارائه کرد که به تنها ماشین‌های فروش و پیمانکاران خدمات غذایی اجازه می‌داد ارز دیجیتال را به عنوان یک گزینه پرداخت در کاپیتول ایالات متحده بپذیرند.

در صورت استخدام، طراحان کنگره، دبیران سنا و مدیران ارشد مجلس نمایندگان باید شرکت‌های مواد غذایی و فروشندگانی را پیدا کنند که ارزهای دیجیتال را می‌پذیرند.

متن این مصوبه در زمان نگارش این مطلب در سایت مجلس منتشر نشده است. مشخص نیست که هزینه‌های بالقوه اجرای این اقدامات چقدر است، یا اینکه آیا راه‌حل، پیمانکاران را ملزم به پرداخت در ارزهای دیجیتال خاص می‌کند.

US Capital Cafe می تواند یکی از ارائه دهندگان مورد نیاز برای دریافت پرداخت های ارز دیجیتال باشد.تصویر: گوگل

کوین تلگراف بلافاصله به درخواست اظهار نظر دفتر کروز پاسخ نداد.

کروز مدت‌هاست که طرفدار ارزهای دیجیتال، به ویژه تمرکززدایی بیت‌کوین (BTC) بوده است. براساس اطلاعات مالی، سال گذشته تقریباً در همین زمان، سناتورها بین ۱۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ دلار بیت کوین خریداری کردند.

مربوط: رهبران صنعت کریپتو از SEC قوی می ترسند – سناتور وارن

طبق پروژه داده‌های جمع‌سپاری شده «سیاست‌مداران بیت‌کوین»، او یکی از تنها هشت سرمایه‌گذار شناخته‌شده ارزهای دیجیتال در کنگره است.

این فهرست شامل سناتور وایومینگ، سینتیا لومیس، که پشت قانون به نفع ارزهای دیجیتال است، و سناتور پنسیلوانیا که اخیراً یک لایحه استیبل کوین با هدف ایجاد یک چارچوب نظارتی برای پرداخت‌ها ارائه کرده است، می‌شود. همچنین پت تومی نیز شامل می‌شود.

کروز همچنین ابراز علاقه کرده است که ایالت زادگاهش تگزاس را به واحه ای برای بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده تبدیل کند، با استفاده از استخراج کریپتو برای کسب درآمد از انرژی حاصل از استخراج نفت و گاز می توان از آن استفاده کرد و این فعالیت می تواند به عنوان روشی جایگزین برای ذخیره انرژی مورد استفاده قرار گیرد. . .

قطعنامه پیشنهادی کروز قبل از تصویب باید مورد موافقت سنا و مجلس نمایندگان قرار گیرد.

نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا