اخبار ارز دیجیتال

سناتورهای آمریکایی از جنسلر SEC می خواهند در مورد “شکست نظارتی” پاسخ دهد

سناتور جمهوریخواه تام ایمر مدتهاست که از گری جنسلر و استراتژی نظارت بر ارزهای دیجیتال کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده انتقاد کرده است.

تام ایمر، سناتور مینه سوتا، گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را به نقص در «تلاش‌های جمع‌آوری اطلاعات رمزنگاری شده» متهم کرد، پس از اینکه جنسلر در کنگره ظاهر شد و او را «شکست نظارتی» خواند، او استدلال کرد که غرامت برای

نظر Emmer تاریخ ۱۰ دسامبر است. توییت او خطاب به ۶۷۵۰۰ دنبال‌کننده‌اش در توییتر، به نامه‌ای که در ۱۶ مارس به رئیس SEC نوشته بود، اشاره کرد.

Emmer با اشاره به فروپاشی اکوسیستم Terra و فروپاشی پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال سلسیوس، وویجر و FTX گفت: «اکنون می‌دانیم که تلاش‌های Gensler برای جمع‌آوری اطلاعات ارزهای دیجیتال بی‌اثر بوده است.

“[Gensler] او باید در مقابل کنگره شهادت دهد و به سوالاتی در مورد هزینه شکست های نظارتی خود پاسخ دهد.”

به گفته ایمر، جنسلر از ۵ اکتبر ۲۰۲۱ در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان حاضر نشده است و رسانه های رمزنگاری را برای پر کردن خلاء تحقیقات ناموفق SEC قرار داده است.

نویسندگان نامه انجمن بلاک چین در ماه مارس گفتند که تلاش‌های SEC برای تهیه اطلاعات از شرکت‌های ارزهای دیجیتال «تصادفی و غیرمتمرکز» بوده است نه «هدف‌مند، عمدی یا صریح».

Emmer استدلال کرد که پاسخ Gensler، که دو ماه بعد ارائه شد، از چندین سوال در مورد روش ها و فرآیندهایی که SEC برای نظارت بر صنعت دارایی دیجیتال استفاده می کند، کنار گذاشته شد.

ایمر گفت: «در عوض، گنسلر تصمیم گرفته است که نقش بخش اجرایی و بازبینی SEC را به کنگره توضیح دهد.

ایمر قبلاً از استراتژی نظارت بر ارزهای دیجیتال ناظر مالی انتقاد کرده بود.

او در ۲۶ نوامبر گفت: “کنگره نیازی به دانستن جزئیات در مورد دستور کار نظارتی SEC از طریق مقالاتی که در نشریات مترقی گذاشته شده است، ندارد.”

مربوط: نماینده جمهوریخواه مدعی شد که رئیس SEC با FTX “برای به دست آوردن یک انحصار نظارتی” هماهنگی می کرد

چند روز پیش، در ۲۳ نوامبر، ایمر توییت کرد که فقدان رهبری گری گنسلر عامل سقوط فاجعه بار FTX بود که در اوایل نوامبر اجرایی شد.

بسیاری از کارهای Gensler و SEC در چند سال گذشته بر روی تعیین اینکه آیا ارزهای رمزپایه با تعریف تست هاوی مطابقت دارند و بنابراین مشمول قوانین اوراق بهادار ایالات متحده هستند یا خیر، متمرکز شده است.

Emer از سال ۲۰۲۰ طرفدار ارز دیجیتال به عنوان یک دارایی مالی بوده است و معتقد است که دولت ایالات متحده باید روشن کند که چگونه نوآوری در صنعت ارزهای دیجیتال را خفه نمی کند.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا